مهاجرت کاری اتریش

مشاغل پردرآمد در اتریش

مشاغل پردرآمد در اتریش

یافتن شغلی پردرآمد یکی از رویاهای افراد مهاجر به اتریش است. از همین رو در این نوشتار به مشاغل پردرآمد در اتریش پرداخته می شود. اتریش کشوری در مرکز اروپا است که با کشورهای آلمان، سوئیس، ایتالیا، اسلوونی، مجارستان، اسلواکی و جمهوری چک هم مرز است. افراد هنگام کار در اتریش و همچنین زمانی که در اتریش به عنوان یک خارجی کار می کنند از مزایای بسیاری برخوردار هستند، به ویژه به این دلیل که حقوق کارمندان در اتریش به طور استثنایی توسط قوانین کار محافظت می شود. این امر از جمله با دومین نرخ اعتصاب پایین در جهان و روابط عالی بین کارمندان و کارفرمایان منعکس شده است.. برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه مشاغل پردرآمد در اتریش، کارشناسان ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت، آماده ارائه راهنمایی هستند.

ایده آل بودن بازار مشاغل پردرآمد در اتریش

بر اساس کتاب سال رقابت جهانی، اتریش از نظر همکاری بین کارفرمایان و کارمندان در رتبه نهم جهان قرار دارد. اتریش حتی از نظر تعهد کارکنان به شرکت و انگیزه کارکنان در رتبه پنجم جهانی قرار دارد. منافع کارمندان در اتریش توسط اتاق کار اتریش و اتحادیه های کارگری نمایندگی می شود. آنها بخشی از مشارکت اجتماعی اتریش هستند و مسئول مذاکره درباره حقوق و قیمت ها با اتاق اقتصادی فدرال اتریش و اتاق کشاورزی هستند. اتحادیه های کارگری نیز سالانه به نمایندگی از کارمندان بر سر قراردادهای جمعی مذاکره می کنند. این توافقنامه ها استانداردهای حداقل دستمزد و شرایط کار را تنظیم می کند. یک کارمند به طور خودکار به اتاق کار تعلق دارد، در حالی که برای عضویت باید درخواست خود را به اتحادیه ارائه کند.

در حالی که قرارداد جمعی شما مبنای دستمزد یا حقوق سالانه شما را تعیین می‌کند، می‌توانید در برخی موارد، بر اساس صلاحیت و تجربه کاری خود، در مورد حقوق و مزایای اضافی مذاکره کنید. علاوه بر این، بسیاری از شرکت ها شورای کاری خود را دارند. در شرکت هایی که بیش از 5 نفر را به طور دائم استخدام می کنند، حق داشتن یک شورای کارگری را دارید. این شوراهای کاری ممکن است بر اساس انتخابات شورای کار تأسیس شوند، زمانی که شرکت به حداقل 5 کارمندی که اعضای خانواده نیستند، رشد کند. شورای کار مجاز به انعقاد قراردادهای کار، مشارکت در اخراج، اخراج و انتقال کارکنان و همچنین شرکت در جلسات هیئت نظارت است.

ایده آل بودن بازار مشاغل پردرآمد در اتریش

بهترین مشاغل پردرآمد در اتریش

جراحان به دلیل ماهیت حیاتی شغلی در صدر فهرست مشاغل پردرآمد قرار دارند. حرفه جراح مستلزم ریسک بالا و نیاز به دانش گسترده و یک مسیر طولانی یادگیری است. مواد لازم برای یک شغل پردرآمد. محدوده حقوقی این قشر در اتریش بین 7050€ الی 21800€ (یورو) است. بعد از این قشر قضات به دلیل مسئولیت های بزرگ مرتبط با شغل حقوق بسیار بالایی دریافت می کنند. تصمیم گیری در مورد سرنوشت مردم کار ساده ای نیست و دستمزد بالا کاملا موجه است. میزان حقوق این قشر در اتریش بین از 5920€ الی 18300€ (یورو) است. سپس وکلا قرار دارند. شرایط کار در اتریش به طور کامل در مقاله مذکور شرح داده شده است.

یک وکیل موفق می تواند پول زیادی برای شما پس انداز کند و یا احتمالا می تواند شما را از مجازات اعدام معاف کند. مح2ده حقوقی این قشر در اتریش بین 4790€ الی 14900€ (یورو) است. مدیران بانک ها در ردیف بعدی قرار دارند. در اختیار داشتن صدها میلیون سرمایه و سرمایه‌ گذاری با تمام ریسک‌ های مرتبط، مدیریت یک بانک را به یک وظیفه بسیار مهم تبدیل می‌کند که ارزش دستمزد زیادی را دارد. محدوده حقوقی این قشر در اتریش 4510€ الی 14000€ (یورو) است.

در جل زیر، درآمد برخی از مشاغل پردرآمد دیگر در اتریش بیان شده است:

نوع شغلتوضیحات
مدیران ارشد مالیمحدوده حقوقی این قشر در اتریش از 3950€ الی 12200€ (یورو) است.
مدیران بازاریابیمحدوده حقوقی این قشر در اتریش از 2540€ الی 7860€ (یورو) است.
خلبانانمحدوده حقوقی این قشر در اتریش از2820€ الی 8740€ (یورو) است.

درآمد شاغلان رشته کار پزشکی در اتریش

انتخاب تحصیل پزشکی در اتریش یکی از علاقه های اصلی مهاجران است، چراکه به عنوان مثال متوسط دستمزد ناخالص رادیولوژیست در اتریش 255465€ (یورو) یا معادل نرخ ساعتی 123€ (یورو) است. علاوه بر این، آنها میانگین پاداش 23707€ (یورو) را دریافت می کنند. تخمین حقوق بر اساس داده های نظرسنجی حقوق جمع آوری شده مستقیما از کارفرمایان و کارمندان ناشناس در اتریش. یک رادیولوژیست سطح ابتدایی (یک تا 3 سال سابقه) به طور متوسط 166753€ (یورو) حقوق دریافت می کند. از طرف دیگر، یک رادیولوژیست سطح ارشد (با 8 سال سابقه تجربه) به طور متوسط 350130€ (یورو) حقوق دریافت می کند. جهت تحصیل در رشته رادیولوژی مقاله تحصیل در رشته رادیولوژی در اتریش را مطالعه بفرمائید.

مشاغل پردرآمد هنر در اتریش

متقاضی که به عنوان هنرمند در اتریش کار می کند معمولا حدود 3150€ (یورو) در ماه درآمد دارد. دستمزدها از 1450€ الی 5010€ (یورو) متغیر است. این میانگین حقوق ماهانه شامل مسکن، حمل و نقل و سایر مزایا است. دستمزد هنرمندان به شدت بر اساس تجربه، مهارت، جنسیت یا موقعیت مکانی متفاوت است. متوسط ​​حقوق 3400€ (یورو) در ماه است، به این معنی که 50% از افرادی که به عنوان هنرمند کار می کنند کمتر از 3400€ (یورو) درآمد دارند در حالی که نیمی دیگر بیش از 3400€ (یورو) درآمد دارند. میانه نشان دهنده ارزش حقوق متوسط ​​است. از سوی دیگر 25% از هنرمندان کمتر از 2180€ (یورو) درآمد دارند در حالی که 75% از آنها بیش از 2180€ (یورو) درآمد دارند.

سال های کاری و تجربه یکی از فاکتورهای مهم در میزان درآمد هنرمندان در اتریش است. به عنوان مثال یک هنرمند با کمتر از 2 سال تجربه تقریبا 1650€ (یورو) در ماه درآمد دارد. در حالی که انتظار می رود فردی با سطح تجربه بین 2 تا 5 سال 2200€ (یورو) در ماه درآمد داشته باشد که 34% بیشتر از فردی با تجربه کمتر از 2 سال است. با حرکت رو به جلو، سطح تجربه بین 5 تا 10 سال حقوقی معادل 3250€ (یورو) در ماه به دست می آورد که 48% بیشتر از فردی با 2 تا 5 سال تجربه است.

در تصویر زیر، بر اساس تجربه کاری، میزان حقوق هنرمندان در اتریش اشاره شده است:

میزان حقوق هنرمندان در اتریش بر اساس تجربه کاری

مشاغل پردرآمد رشته بهوشی در اتریش

رشته بیهوشی گاهی اوقات شغلی نه چندان خوشحال کننده و عمدتا سودآور با پاداش های نادر است. تجهیزات و تکنیک ‌ها از استانداردهای غربی هستند، در بیمارستان ‌های شهری یا دولتی خوب هستند و طبیعتا در دانشگاه ‌ها بهترین هستند. میانگین پرداختی تقریبا برابر با یک مقام دولتی است که دارای مدرک علمی است. برای اینکه در این رابطه به طور ملموس تری صحبت شود، باید گفت که میانگین دستمزد ناخالص متخصص بیهوشی در اتریش 234673€ (یورو) یا معادل نرخ ساعتی 113€ (یورو) است.

علاوه بر این، آنها میانگین پاداش 22388€ (یورو) را دریافت می کنند. برآورد حقوق بر اساس داده های نظرسنجی حقوق جمع آوری شده مستقیما از کارفرمایان و کارمندان ناشناس در اتریش. یک متخصص بیهوشی سطح ابتدایی (یک تا 3 سال تجربه) به طور متوسط 153420€ (یورو) حقوق دریافت می کند. از طرف دیگر، یک متخصص بیهوشی سطح ارشد (8 سال سابقه کار) به طور متوسط 320678€ (یورو) حقوق دریافت می کند. علاقه مندان مهاجرت به اتریش برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مشاغل پردرآمد در اتریش با کارشناسان ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت گفتگو کنند تا اطلاعات تخصصی تری را در این زمینه دریافت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :