شرایط اروگوئه

هزینه زندگی در اروگوئه

هزینه زندگی در اروگوئه

در حالی که اروگوئه ارزان ترین کشور آمریکای جنوبی نیست، هزینه زندگی در اروگوئه بسیار کمتر از ایالات متحده و سایر کشورها است. جای تعجب نیست که بازنشستگان به اروگوئه می آیند. این کشور پرجنب ‌و جوش، اقتصاد پایدار، آب و هوای معتدل، آب آشامیدنی سالم، مراقبت‌های بهداشتی مقرون ‌به ‌صرفه، سواحل زیبا، حداقل مالیات و جرایم کم را ارائه می ‌دهد. بر اساس داده های سایت رسمی Numbeo، وب سایتی که داده های قیمت گذاری را از شهروندان جمع آوری می کند، هزینه زندگی در اروگوئه 22.35% کمتر از ایالات متحده است. در حالی که هزینه زندگی به سبک زندگی و مکان دقیق شما بستگی دارد، احتمالا باید بودجه ماهانه حدود 3000$ (دلار) را برنامه ریزی کنید. کارشناسان موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت می توانند در زمینه های مختلف پیرامون راه های زندگی به صرفه به متقاضیان مشاوره رایگان ارائه دهند.

هزینه مراقبت های بهداشتی و زندگی در اروگوئه

وقتی صحبت از مراقبت های بهداشتی می شود، اکثر مهاجران در اروگوئه از یک برنامه مراقبت های بهداشتی خصوصی به نام mutualista استفاده می کنند. به جای یک سیستم بیمه، mutualista بیشتر شبیه یک باشگاه عضویت با یک سیستم بیمارستانی خاص است. برنامه ها از حدود 60$ (دلار) در ماه شروع می شوند، با پرداخت اندکی در زمان ارائه خدمات. به طور معمول، هزینه کپی برای قرار ملاقات با پزشک حدود 6$ (دلار) است و مواردی مانند آزمایش خون ممکن است 15$ (دلار) باشد. اروگوئه همچنین دارای یک سیستم مراقبت بهداشتی عمومی است که به عنوان یک شبکه ایمنی برای کسانی عمل می کند که نمی توانند یک برنامه مراقبت بهداشتی خصوصی را بپردازند.

علاوه بر این شما برای تمام مراقبت های خود به بیمارستان خود یا یکی از کلینیک های ماهواره ای آن مراجعه می کنید که ویزیت ‌ها، آزمایش‌ ها، درمان‌ ها و جراحی‌ ها را پوشش می‌ دهد. به همین دلیل بسیاری از بازنشستگان به دنبال برنامه های مراقبت های بهداشتی کم هزینه به اروگوئه مهاجرت می کنند. البته توجه به این نکته مهم است که اروگوئه یک مقصد توریستی پزشکی نیست. این بدان معنی است که اگر به اروگوئه سفر می کنید و به مراقبت پزشکی نیاز دارید ممکن است بسیار گران باشد. با این حال، برای مهاجران و افراد محلی، برنامه های مراقبت های بهداشتی بلندمدت می تواند امنیت و ارزش ارائه دهد و بسیاری از داروها نیز شامل تخفیف می شوند.

هزینه زندگی در شهر مونته ویدئو اروگوئه

حدود نیمی از جمعیت اروگوئه و بیشتر مهاجران، در پایتخت مونته ویدئو زندگی می کنند. مونته ویدئو که به طور مداوم به عنوان شهر آمریکای جنوبی با بالاترین کیفیت زندگی توسط نظرسنجی کیفیت زندگی مرسر رتبه بندی می شود. جنوبی ترین نقطه مونته ویدئو، پونتا کارتاس است و محله ای که به این نام نامگذاری شده، یکی از جذاب ترین محله های شهر است و تصادفا یکی از گران ترهاست. آپارتمان‌ هایی که در امتداد بلوار جنرال آرتیگاس در مقابل زمین گلف زیبا قرار دارند، به ‌ویژه مورد توجه قرار گرفته‌ اند. مرکز خرید Punta Carretas دارای مغازه ‌های فراوان، فودکورت، چندین سالن سینما، یک خواربارفروشی بزرگ و بسیاری از رستوران ‌های درجه یک است. یک واحد در یکی از ساختمان های جدیدتر ممکن است با 1200$ (دلار) در ماه یا بیشتر اجاره شود.

اما در پوسیتوس با تعداد بیشتری مغازه‌های کوچک برای تهیه گوشت و محصولات و تعداد زیادی کافه‌ های کوچک و مکان‌ های ناهار، می توانید آپارتمان های 2 خوابه را زیر 200000$ (دلار) پیدا کنید. اگر نزدیکی به آب برای شما مهم نیست می توانید به شهر Cordón فکر کنید که محله ای است که در حال گذار کندی است، زیرا افراد بیشتری از هزینه های پایین برخی از ساختمان های قدیمی برای پروژه های نوسازی استفاده می کنند. اجاره مسکن در این محله با قیمت های بسیار جذاب و در محدوده 600$ الی 700$ (دلار) در دسترس است. در خصوص اطلاع از شرایط مهاجرت به اروگوئه و کسب اطلاعات جامع مقاله مشخص شده را مطالعه بفرمائید.

در تصویر به سایر مسائل مرتبط با زندگی در مونته ویدئو اشاره شده است:

هزینه مسکن و زندگی در اروگوئه

طبق داده های سایت Numbeo، یک آپارتمان یک خوابه برای یک مکان در شهر 450$ (دلار) و برای یک مکان در حومه شهر به طور متوسط ​​​​355$ (دلار) هزینه دارد. اگر کمی فضای بیشتری می ‌خواهید یا اتاق ‌های اضافی برای ملاقات خانواده ‌خود می ‌خواهید، متوسط ​​هزینه ملی برای یک آپارتمان 3 خوابه در مرکز شهر حدود 750$ (دلار) در ماه و 650$ (دلار) در حومه شهر است. برای خدمات اولیه مانند برق، گرمایش، سرمایش، آب، زباله، اینترنت و حمل و نقل، می توانید انتظار داشته باشید که تقریبا 200$ (دلار) در ماه بپردازید. البته، هزینه مسکن شما بسته به شهری که برای زندگی انتخاب می کنید متفاوت خواهد بود. برای مثال، طبق مطالعه ای که توسط Expatistan انجام شده، مونته ویدئو در رتبه دوم گران ترین شهر آمریکای لاتین قرار گرفته است.

اما هنوز هم نسبت به شهر نیویورک که در آن یک آپارتمان متوسط ​​حدود 1425$ (دلار) در هر فوت مربع هزینه دارد، ارزانتر است. با این حال، اگر به دنبال جامعه ای ارزان تر هستید، ممکن است بخواهید شهرهای حومه شهر اروگوئه مانند مرسدس یا آتلانتیدا را امتحان کنید. در مورد خرید ملک در اروگوئه، بومیان و شهروندان غیراروگوئه ای تحت نظارت یکسانی هستند. با این حال، برای تنظیم هرگونه اسناد قانونی و اطلاع از مرتب بودن همه اسناد، باید از دفتر اسناد رسمی استفاده کنید. به عنوان مثال، آنها در مورد اینکه آیا بدهی های معوقه ای در مورد ملک وجود دارد یا هر چیز دیگری که شما را از خرید خانه منع کند، راهنمایی خواهند کرد. درباره اروگوئه و کسب اطلاعات بیشتر درباره جزییات این کشور می توانید مقاله لینک شده را مطالعه بفرمائید.

هزینه مسکن و زندگی در اروگوئه

هزینه مالیات زندگی در اروگوئه

کشور اروگوئه دارای سیستم مالیاتی است که این موضوع بدان معناست که اگر ساکن اروگوئه هستید، نیازی به گزارش بسیاری از انواع درآمد از خارج از کشور ندارید. این شامل مستمری های بازنشستگی، پرداخت های تامین اجتماعی، درآمد اجاره و سود سرمایه است. از آنجایی که بسیاری از کشورهای دیگر ساکنان خود را ملزم به پرداخت مالیات بر درآمد جهانی می کنند، این یک امتیاز مثبت برای این مقصد است. با این حال، مالیات سرزمینی برای پرداخت بهره و سود سهام اعمال می شود. بنابراین، اگر مقیم هستید، باید 12% مالیات ثابت بر درآمد کسب شده بپردازید. این قانون کمک می کند تا اروگوئه ای ها از پس انداز در خارج از کشور منصرف شوند.

بنابراین برای بسیاری از بازنشستگان این مالیات تأثیر کمی بر آنها دارد. برای کسانی که در اروگوئه درآمد کسب می کنند، مالیات بر درآمدی دریافت خواهید کرد که به عنوان impuesto a la renta para personas físicas (IRPF) شناخته می شود. شما همچنان باید اظهارنامه مالیاتی را به عنوان یک مهاجر ارسال کنید اینها شامل مستثنی شدن درآمد حاصل از خارج، اعتبار مالیاتی خارجی و مستثنی شدن مسکن خارجی، و سایر است. اگر می خواهید بار مالیاتی خود را به طور خاص پیش بینی کنید.

در جدول زیر موارد مربوط به مالیات در اروگوئه اشاره شده است:

ردیفقواعد مالیاتی
1مالیات برای درآمد سالانه بیش از 11000$ (دلار) اعمال می شود.
2مالیات درآمدهای بیش از 11000$ (دلار)، می تواند بین 10% تا 36% باشد.
3اگر 12% مالیات را به حوزه قضایی خارج از اروگوئه پرداخت نمایید، ممکن است از مالیات معاف شوید.

در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت با توجه به سوابق گذشته در اعزام مهاجر به اروگوئه، اطلاعات دیگری را می توانید از کارشناسان ما دریافت کنید که شما را با جوانب مختلف زندگی در اروگوئه آشنا سازد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :