مهاجرت تحصیلی اوکراین

خوابگاه دانشجویی در اوکراین

خوابگاه دانشجویی در اوکراین

خوابگاه دانشجویی در اوکراین، مراقبت های بهداشتی و نیازهای زندگی روزمره دانشجویان و کارکنان آموزشی با هزینه زیرساخت های اجتماعی از جمله خوابگاه، غذاخوری، پیشخوان فست فود، درمانگاه و سالن سخنرانی تامین می کند. هاستل به عنوان خوابگاه دانشجویی در اوکراین با مساحت 5233.8 متر مربع  در خیابان کریمسکا 30 واقع شده است. به طور کامل اسکان دانشجویان را فراهم می کند.

هاستل یا خوابگاه دانشجویی در اوکراین 9 طبقه دارد که هر طبقه دارای 2 بخش می باشد. هر بخش شامل اتاق نشیمن، کارگاه و انبار و همچنین اتاق های توالت است. اتاق نشیمن برای 4 یا 2 نفر با تخت، کمد، میز و صندلی مبله شده است. دوش ها در طبقات 3 ، 4 ، 5 و در یک زیرزمین قرار دارند . هاستل مطابق با استانداردهای بهداشتی موجود، استانداردهای ایمنی آتش نشانی و استانداردهای اجرایی ساختمان است. موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در ادامه به جزئیات بیشتری از خوابگاه دانشجویی در اوکراین خواهد پرداخت.

شرایط خوابگاه های دانشجویی دانشگاه های اوکراین

دانشگاه های اوکراین دارای یک سیستم خوابگاه پیشرفته با اتاق های کاملا مبله و محیط تحصیلی مطلوب هستند. دانشگاه های اوکراین برای تمام دانشجویان بین المللی که پیشنهاد تحصیلی دریافت می کنند، ضمانت خدمات محل اقامت ارائه می دهند. گزینه های اقامت کمی برای دانشجویان بین المللی وجود دارد و مهم است که در نظر بگیرید که آیا حریم خصوصی را ترجیح می دهید یا از زندگی با دانشجویان دیگر لذت می برید. اینترنت در تمام اتاق های خوابگاه دانشجویی در اوکراین موجود است. همه اتاق های هاستل یا خوابگاه دانشجویی در اوکراین مبله هستند و از نظر اندازه و تعداد امکانات متفاوت هستند. 2 یا 3 دانشجو می توانند در یک اتاق زندگی کنند. تمامی اتاق ها مجهز به تخت، تشک، بالش، پتو، میز تحریر، صندلی، گرمایش، آبرسانی و روشنایی مناسب هستند.

پس از ورود دانشجویان به خوابگاه دانشجویی در اوکراین، اقامتگاه‌ های خاصی در نظر گرفته می‌ شود و پس از گزارش سلامت رضایت‌ بخش، دانشجو در اتاقی که به وی اختصاص داده شده است، اسکان داده می‌ شود. در هاستل یا خوابگاه دانشجویی در اوکراین هر اتاق به آشپزخانه متصل است تا دانش آموزان بتوانند غذا را به سلیقه خود بپزند. دانش آموزان باید ظروف آشپزخانه خود را تهیه کنند. هاستل های ما دسترسی 24 ساعته به خدمات امنیتی و اورژانسی دارند و دریافت کمک در صورت نیاز را آسان می کند. اگر اتاق دانشگاه را انتخاب کنید، از شما می خواهیم برای کل دوره آکادمیک قرارداد ببندید. این قرارداد شما را متعهد می کند که اتاق خود را تا پایان دوره اجاره کنید و از قوانین اولیه ما پیروی کنید. این کار به منظور اطمینان از زندگی ایمن و راحت انجام می شود.

انواع خوابگاه های دانشجویی در اوکراین

دانشجویان جهت تحصیل در اوکراین می توانند از میان انواع اقامتگاه های زیر انتخاب کنند:

  • پردیس دانشگاه – محبوب ترین و اقتصادی ترین روش زندگی در خوابگاه دانشگاه است.
  • آپارتمان اختصاصی – این بهترین گزینه برای کسانی است که می خواهند کاملاً مستقل و آزادانه میزبان دوستان و خانواده باشند. تمامی آپارتمان ها مبله و مجهز به وسایل آشپزخانه هستند.
  • آپارتمان دانشجویی – این گزینه به دانش آموزان اجازه می دهد تا آپارتمان خود را با دانشجویان دیگر (خارجی و اوکراینی) به اشتراک بگذارند. آپارتمان ها به خوبی مجهز و مبله هستند.
  • اقامت با یک خانواده – زندگی با یک خانواده اوکراینی راه خوبی برای تمرین زبان و تجربه سبک زندگی اوکراینی است. همه خانواده ها به پذیرایی از دانشجویان خارجی عادت کرده اند و مایلند تا رسوم و سنت های روزانه خود را با شما در میان بگذارند.
  • همچنین امکان رزرو اقامتگاه در پانسیون ها، هتل ها، اقامتگاه ها یا موسسات مذهبی وجود دارد.

انواع خوابگاه های دانشجویی در اوکراین

هزینه های خوابگاه دانشجویی در اوکراین

هزینه هاستل یا خوابگاه دانشجویی در اوکراین به اندازه اتاق بستگی دارد و از 500$ تا 1200$ (دلار) می باشد. این اقامتگاه در تمام طول سال و برای کل دوره تحصیل در دسترس است. برخی از دانشجویان ترجیح می دهند آپارتمان یا خانه اجاره کنند. مسکن خارج از دانشگاه را می توان در آپارتمان های نزدیک به دست آورد. آپارتمان ها و خانه های موجود مبله هستند و از نظر اندازه، هزینه و امکانات متفاوت هستند که از 150$ تا 500$ (دلار) متغیر است.

هزینه انواع خوابگاه های دانشجویی در اوکراین بر حسب دلار در زیر شرح داده شده است:

شرایط زندگی در خوابگاه های دانشجویی در اوکراین

خوابگاه دانشجویی دانشگاه بین المللی اوکراین برای اسکان دانشجویان برای دوره تحصیلی در نظر گرفته شده است. می توانید بدون هیچ مشکلی به کلاس های خود بروید. مکان خوبی برای استراحت ذهن و تنفس هوای تازه در اوقات فراغت است. زیرساخت های منطقه توسعه یافته است و درست در کنار هاستل دانشگاه بین المللی یک فروشگاه مواد غذایی با هر چیزی که می تواند نیازهای روزانه دانشجویان را برآورده کند وجود دارد. وضعیت هاستل یا خوابگاه دانشجویی مطابق با قوانین و هنجارهای بهداشتی فعلی است. برای عملکرد مناسب خوابگاه، مکان های بهداشتی، ابزاری و خانگی در نظر گرفته شده است. همچنین در خصوص اطلاع از هزینه زندگی در اوکراین برای مهاجرت تحصیلی مقاله لینک شده را مطالعه بفرمائید.

هر فرد به اندازه کافی حریم خصوصی و ارتباط صمیمانه در خوابگاه دانشجویی دارد. همچنین دانش آموزان می توانند از یک اتاق مطالعه بزرگ استفاده کنند. در محوطه خوابگاه دانشجویی در اوکراین می توانید احساس امنیت کنید. محوطه دانشگاه و مسیرهای اصلی دانشجویان از خوابگاه ها تا ساختمان های آموزشی توسط افسران خدمات نگهبانی حفاظت و گشت زنی می شود. موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت همواره به دنبال راهی برای آرامش و خرسندی شما در راستای مسیر مهاجرتی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :