مهاجرت تحصیلی اروگوئه

تحصیل پرستاری در اروگوئه

تحصیل پرستاری در اروگوئه

اروگوئه یکی از کشورهایی است که بسیاری از متقاضیان جهت تحصیل در رشته هایی نظیر تحصیل پرستاری در اروگوئه به این کشور مهاجرت می کنند. چراکه تاکید بر رویکردهای آموزشی و پیشگیرانه به منظور آموزش متخصصان در راهبردهای مراقبت های اولیه با توجه به سیاست های فعلی سلامت دولت اروگوئه است. همین امر موجب گشایش بیشتر فضاهای تحصیلی اروگوئه به روی دانشجویان بین المللی شده است. اما علی رغم همه شرایط مطلوب راه یافتن به میان دانشجویان بین المللی در اروگوئه نیازمند طی نمودن مراحل مختلف حقوقی و اداری است. از همین رو متقاضیان می توانند با موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در مراحل مختلف اخذ ویزای تحصیلی در ارتباط باشند.

حوزه های کاری رشته پرستاری در اروگوئه

کارشناسی ارشد فیزیوتراپی با تمرکز بر ارتوپدی و تروماتولوژی دانشگاه کاتولیک با هدف تخصص دادن متخصصان فیزیوتراپی در یکی از تخصص های پزشکی با بالاترین تقاضا در سیستم سلامت، ارتوپدی و تروماتولوژی، به منظور بهبود کیفیت مراقبت های پزشکی در کشور، دیدگاهی را تشکیل می دهد که در دانشگاه ها در سطح بین المللی وجود دارد و برای سازمان های سراسر جهان از اهمیت بالایی برخوردار است. هدف این برنامه تقویت توانبخشی در فیزیوتراپی، پیشرفت در به روز رسانی محتوا، ادغام نظری، شواهد علمی و تاکید ویژه بر طراحی پیشنهادهایی است که دانش کاربردی و پیشرفت های عملی بر اساس شواهد علمی ایجاد می کند. مدیریت خدمات بهداشتی از دیگر شاخه های مرتبط با پرستاری در اروگوئه است. تخصص در مراقبت های ویژه بزرگسالان دیگر حوزه تحصیلی است.

این حوزه به درمان فشرده به بیماران مبتلا به تغییرات پاتوفیزیولوژیکی که در وضعیت بحرانی و خطر حیاتی هستند، کمک می کند. این پیشنهاد آموزشی که به عنوان یک تخصص تحصیلات تکمیلی در پرستاری در مراقبت ‌های ویژه بزرگسالان ارائه می‌ شود و بر کمک به متخصصان پرستاری برای توسعه دانش و مهارت‌های خود برای رسیدگی به چنین مراقبت‌ های پیچیده، با آموزش مناسب برای نوع خدمات، امنیت و انسانی‌سازی تمرکز دارد. دیابت شناسی از دیگر دوره های راجع در پرستاری در اروگوئه است که این دوره که متعلق به موسسه بهزیستی و سلامت است، بر تربیت متخصصان دیابت برای فعالیت در واحدهای مختلف خدمات دیابت در نظام سلامت تمرکز دارد. هدف آن تعمیق دانش پایه های فیزیوپاتولوژیک و بالینی بیماری برای ایجاد مهارت های بهتر در سطوح مختلف مراقبت است.

فرآیند تحصیل رشته پرستاری در اروگوئه

برای تحصیل در هر یک از دانشگاه های اروگوئه، دانشجویان بین المللی باید بسته به کشور مبدأ خود ویزای دانشجویی اروگوئه دریافت کنند. اگر دانشجویان بین المللی که قصد تحصیل در اروگوئه را دارند، باید برای ویزای دانشجویی اقدام کنند. ویزای تحصیلی اروگوئه تنها توسط اداره مهاجرت اروگوئه صادر می شود. مرحله اولیه این است که فرم درخواست را حداقل 3 ماه قبل از تاریخ شروع دوره پر کنید تا از تاخیر یا عجله لحظه آخری جلوگیری کنید و سپس آن را از طریق کنسولگری منطقه خود به اداره مهاجرت ارسال کنید. این مراحل ساده را برای درخواست ویزای تحصیلی در اروگوئه دنبال کنید. فرم های درخواست را پر کنید. پس از تکمیل فرم ها، حداقل 3 ماه قبل از شروع دوره، مستقیما آن را به اداره مهاجرت ارسال کنید.

برای واجد شرایط بودن ویزا در خصوص اعزام دانشجو به اروگوئه معیارهای زیر باید رعایت شود. نامه پذیرش باید ارائه شود که نشان دهد به متقاضی در یک دوره تحصیلی تمام وقت در یک موسسه آموزشی معتبر پیشنهاد شده است. نامزدها باید بتوانند شواهدی مبنی بر وجود بودجه کافی برای حمایت از خود در کشور نشان دهند. باید نشان داده شود که هزینه دوره به طور کامل پرداخت شده است. بیمه درمانی خصوصی باید ترتیب داده شود و مدارک مستند آن ارائه شود. این باید مقصود قابل اثبات داوطلب برای بازگشت به کشور خود در پایان دوره تحصیلی باشد.

در تصویر زیر به سایر مدارک موردنیاز برای اخذ ویزای تحصیلی در رشته پرستاری در اروگوئه اشاره شده است:

مدارک موردنیاز برای اخذ ویزای تحصیلی در رشته پرستاری در اروگوئه

وضعیت دانشگاه ها برای رشته پرستاری در اروگوئه

تنها تعداد انگشت شماری دانشگاه دولتی و خصوصی در اروگوئه وجود دارد. 4 مورد از این موارد در رتبه بندی دانشگاه های آمریکای لاتین گنجانده شده اند. همانند سایر کشورها، متقاضیان مقطع کارشناسی برای پذیرش در دانشگاه های اروگوئه باید گواهی تحصیلات متوسطه ارائه دهند. یکی از پرسش های رایج این است که آیا برنامه های آموزش زبان انگلیسی در دانشگاه های اروگوئه ارائه می شود؟ در پاسخ باید گفت در حالی که برخی از برنامه ها به زبان انگلیسی تدریس می شوند، اکثر دوره های ارائه شده در دانشگاه های اروگوئه به زبان اسپانیایی تدریس می شوند. در برخی از دانشگاه ها از زبان پرتغالی استفاده می شود. به این ترتیب، دانشجویان خارجی باید مهارت خود را در زبان محلی نشان دهند تا در مطالعات خود خوب عمل کنند. شهریه سالانه از 1281$ الی 10919$ (دلار) شروع می شود.

البته برخی دانشگاه های ارزان وجود دارند. به عنوان مثال Universidad de la República یک دانشگاه مقرون به صرفه است که هزینه تحصیلی تخمینی برای برنامه های کارشناسی حدود 2938$ الی 6140$ (دلار) در سال است. این دانشگاه قدیمی ‌ترین موسسه آموزشی اروگوئه است. همچنین یکی از بزرگترین دانشگاه های آمریکای جنوبی با ثبت نام و یکی از بهترین ها در منطقه است. این دانشگاه دارای 21 دانشکده است و به همین ترتیب طیف گسترده ای از برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد را ارائه می دهد. این دانشگاه به دلیل دوره های کشاورزی و جنگل و همچنین رشته های علوم انسانی، اقتصاد، پزشکی و علوم زیستی به طور گسترده ای شناخته شده است و دانش آموزان خارجی 3% از کل جمعیت دانشگاه را تشکیل می دهند.

وضعیت دانشگاه ها برای رشته پرستاری در اروگوئه

درآمد شاغلان پرستاری در اروگوئه

متقاضی که در رشته پرستاری در اروگوئه کار می کند به طور معمول حدود 31800UYU (پزوی اورگوئه) در ماه درآمد دارد. البته حقوق بین مشاغل مختلف پرستاری به شدت متفاوت است و از 20400UYU (پزوی اورگوئه) در ماه (حداقل حقوق متوسط) تا 61300UYU (پزوی اورگوئه) در ماه متغیر است. با این حال متوسط ​​حقوق 34400UYU (پزوی اورگوئه) در ماه است، به این معنی که نیمی از افرادی که در پرستاری کار می کنند کمتر از 34400UYU (پزوی اورگوئه) درآمد دارند. در حالی که نیمی دیگر بیش از 34400UYU (پزوی اورگوئه) درآمد دارند.

از سوی دیگر 25% از افرادی که در پرستاری کار می کنند کمتر از 24700UYU (پزوی اورگوئه) درآمد دارند. در حالی که 75% از آنها بیش از 24700UYU (پزوی اورگوئه) درآمد دارند. همچنین 75% افراد شاغل در پرستاری کمتر از 51700UYU (پزوی اورگوئه) درآمد دارند، در حالی که 25% بیش از 51700UYU (پزوی اورگوئه) درآمد دارند. سطح تجربه مهمترین عامل در تعیین حقوق است. طبیعتا هر چه سال های تجربه بیشتر باشد دستمزد بالاتر است. به طور کلی، کارمندانی که بین 2 تا 5 سال کار در اروگوئه را تجربه دارند، به طور متوسط ​​32% بیشتر از تازه واردها درآمد دارند.

در جدول زیر سایر مسائل مرتبط با درآمد پرستاری در اروگوئه اشاره شده است:

ردیفنکات تغییردهنده سطح حقوق
1افراد حرفه ای با تجربه بیش از 5 سال به طور متوسط ​​36% بیشتر از افراد با تجربه کاری 5 سال یا کمتر درآمد دارند.
2با رسیدن به مرز 10 سال، حقوق 21% افزایش می یابد.
3برای افرادی که از مرز 15 سال گذشته اند 14% افزایش می یابد.

متقاضیان علاقه مند می توانند برای آغاز تحصیل در رشته پرستاری در اروگوئه، امور خود را به موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت بسپارند تا مراحل تحصیل در اروگوئه را در زمانی کوتاه طی نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :