مهاجرت تحصیلی استونی

تحصیل داروسازی در استونی

تحصیل داروسازی در استونی

تحصیل داروسازی در استونی در دانشگاه های مختلفی امکان پذیر است، اما دانشگاه تارتو مناسب ترین و معروف ترین دانشگاه جهت تحصیل است. صلاحیت حرفه ای که یک داروساز دارد می تواند از امنیت و تاثیر داروها در بیماران یک واقعه شغل مهم بسازد. علاوه بر این، شناخت و گنجاندن نیازهای بیماران با زمینه های مختلف فرهنگی و اجتماعی هم مهم است. دانشکده و یا موسسه داروسازی در دانشگاه تارتو استونی بهترین فرصت تحصیلی را در 3 مقطع کارشناسی و ارشد و دکترا ارائه می دهد. موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در حوزه تحصیل داروسازی در استونی مشاور و راهنمای شما است.

بررسی تحصیل داروسازی در استونی

دانش ‌آموزان در رشته داروسازی در استونی، شایستگی‌ های منحصر به فردی خواهند داشت که هیچ متخصص دیگری ندارد. آموزش در موسسه داروسازی بر روی خواص داروها، توسعه، آماده سازی، ذخیره سازی، تجزیه و تحلیل و استفاده از آنها متمرکز است. تفکر مبتنی بر پزشکی نقش مهمی در آموزش و یادگیری ایفا می کند، یعنی یادگیری نه تنها بر موضوعات دارویی، بلکه بر آناتومی، ژنتیک و بسیاری موارد دیگر نیز تمرکز دارد. علاوه بر دروس نظری، همه دانشجویان در عمل داروسازی نیز شرکت می کنند.

در جدول زیر شاهد اطلاعاتی در خصوص تحصیل رشته داروسازی در استونی هستید:

پارامترشرح
نام دانشکدهدانشکده داروسازی لیتوانی، KAUNAS
محل مطالعهلیتوانی، کاوناس
نوع تحصیلکارشناسی، تمام وقت
مدت تحصیل5 سال
زبان مطالعهانگلیسی
شهریه به یورو€5600
هزینه درخواست€150
هزینه ثبت نام€250

بررسی تحصیل داروسازی در استونی

دانشگاه های داروسازی در استونی

دانشگاه تارتو در استونی در رتبه بندی شانگهای (ARWU) در محدوده 101 تا 150 در رشته داروسازی و علوم دارویی در رتبه بندی شانگهای (ARWU) و در رتبه بندی دانشگاه QS بر اساس در رتبه 251 تا 300 در داروسازی و فارماکولوژی قرار گرفت. جایگاه بالای داروسازی در فهرست رتبه‌ بندی دانشگاه‌ های جهان تا حدی با همکاری و شبکه ‌سازی تحقیقاتی فعال ملی و بین ‌المللی گره خورده است. امروز، موسسه داروسازی با مشارکت ها به شما امکان می دهد با دانشمندان در سطح جهانی همکاری کنید، از دانشگاه های آنها بازدید کنید و آنها را به استونی دعوت کنید.

موسسه داروسازی در استونی متعلق به دانشکده پزشکی دانشگاه تارتو است و این موسسه به دانشجویان و متخصصان خود ادامه می دهد که همچنین در زمینه میکروبیولوژی، بیوشیمی، فارماکولوژی، فیزیولوژی پاتولوژیک، فیزیولوژی و سایر تخصص ها تحصیل می کنند. این موسسه همچنین به طور فعال در همکاری های بین المللی، چه در سطح دانشجویان و چه در سطح پژوهشگران، مشارکت دارد. علاوه بر تحصیلات منظم، دانشجویان کارشناسی و ارشد داروسازی همچنین می توانند با شرکت در سمینارهای پاییزی، رویدادهای سرگرم کننده مختلف، روزهای تابستان و گشت و گذار در فعالیت های انجمن دانشجویی شرکت کنند. این دانشگاه همچنین هماهنگ کننده برنامه کارآموزی برای کار تابستانی در داروخانه است و امکان رفتن به خارج از کشور برای کارآموزی حرفه ای از طریق انجمن وجود دارد.

در نمودار زیر شاهد نرخ پذیرش تحصیلی در رشته داروسازی در استونی هستید:

نرخ پذیرش تحصیلی در رشته داروسازی در استونی

الزامات تحصیل داروسازی در استونی

اولین صلاحیت مورد نیاز جهت تحصیل در استونی برای ورود به مقطع کارشناسی داروسازی در استونی شامل دبیرستان یا تحصیلات متوسطه یا بالاتر است. مدارک صلاحیت ورود به زبان های انگلیسی پذیرفته می شود. اگر اینطور نیست، به ترجمه های رسمی به همراه نسخه های تایید شده از اصل نیاز خواهید داشت. هنگام ورود به دانشگاه باید اصل مدارک صلاحیت ورود و همچنین کپی های تایید شده را همراه خود داشته باشید. سطح B2 به زبان انگلیسی الزامی است. اگر در یک آزمون معتبر بین المللی شرکت کرده اید، لطفا آن را به برنامه پیوست کنید. ارزیابی و شناسایی مدارک، مرحله اصلی مراحل پذیرش است.

همه متقاضیان باید مراحل شناسایی مدارک خود را بگذرانند. متقاضی با ارسال درخواست تایید می کند که مدارک ارسالی صحیح، واقعی و کامل است. مهارت های عملی توسعه یافته در آزمایشگاه های کاملا جدید دانشکده داروسازی با تجهیزات به روز ارائه می شود. دیپلم در اتحادیه اروپا، ایالات متحده آمریکا، اسرائیل و سایر کشورها به رسمیت شناخته شده است. امکان شرکت در پروژه های مختلف تحقیقاتی هم وجود دارد. البته در دانشکده داروسازی استونی امکان گذراندن یک ترم یا یک سال در خارج از کشور با برنامه تبادل Erasmus+ وجود دارد. محیط چند فرهنگی و جامعه دانشجویی نیز امتیاز ویژه ای دارد دانشجویان بین المللی از 87 کشور مختلف بیش از 23% از کل دانشجویی در LSMU را تشکیل می دهند.

فرصت های شغلی رشته داروسازی در استونی

پس از فارغ التحصیلی می توانید به انجام فعالیت های دارویی و تحقیقات علمی مشغول شوید و یا در داروخانه ها، شرکت های عمده فروشی داروسازی، شرکت های صنعت داروسازی، آژانس های شرکت های دارویی بین المللی، آزمایشگاه های درگیر در تحقیقات دارویی مشغول به کار شوید. یا حتی می توانید در حوزه داروسازی در استونی با ورود به دوره های دکتری به تحصیل خود ادامه دهید. رشته داروسازی در استونی فرصت های شغلی مختلفی دارد که موجب می شود فارغ التحصیلان با توجه علاقه و تخصص خود در داروسازی در داروخانه و یا مراکز تحقیقاتی و یا کارخانه و شرکت های دارویی مشغول به کار شوند. موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در خصوص تحصیل رشته داروسازی در استونی و اخذ ویزای تحصیلی استونی مشاور و راهنمای شماست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :