مهاجرت تحصیلی یونان

بورسیه تحصیلی در یونان

بورسیه تحصیلی در یونان

علاقه مندان به تحصیل در کشور یونان، بهتر است برای کمک هزینه دوره های تحصیلی خود از شرایط بورسیه تحصیلی در یونان آگاهی کامل داشته باشند. دانشجوی هر رشته ای که باشید از معماری گرفته تا جامعه شناسی، تاریخ یا زبان اختصاصی، کشور یونان به عنوان مقصد تحصیل در خارج از کشور چیزی منحصر به فرد مدیترانه ای برای ارائه به شما دارد. هر آنچه که مربوط به کشور یونان است را در نظر بگیرید که بخش بزرگی از آموزش تاریخی و سیاسی این کشور می باشد، خواهید فهمید که چرا این جزیره از زمان های بسیار قدیم چنین مهار ویژه ای بر دنیای مدرن داشته است.

دانشجویانی که در رشته باستان شناسی تحصیل می کنند، به این کشور می آیند. این کشور منطقه ای غنی از ویرانه های باستانی و بی شماری از آفرینش ها و موسسات اجتماعی، سیاسی، اقتصادی و حتی تفریحی می باشد که خواهان کاوش و حفر یک دانشجوی باستان شناس علاقه مند هستند. در آخر، المپیک یک اختراع در اصل از یونانیان بود، دانشجویان متعصب ورزش نیز جایگاه خود را در این کشور پیدا می کنند. مشاورین ارشد ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در خصوص بورسیه تحصیلی در یونان راهنمایی های لازم را در اختیار شما قرار خواهند داد.

شرایط بورسیه تحصیلی دولت یونان

جهت اطلاع از شرایط بورسیه تحصیلی دولت یونان ابتدا پیش زمینه ای در اختیار شما همراهان عزیز قرار خواهد گرفت. 2 بورسیه تحصیلی از دولت فدرال شناخته شده است و به طور گسترده ای برای تامین هزینه سفر به بسیاری از کشورها، از جمله یونان درخواست می شود. این 2 بورسیه تحصیلی که توسط دولت ارائه می شود، ملزم واجد شرایط بودن می باشد، اما اگر دانشجو واجد شرایط باشد، پاداش های بی نظیری دریافت خواهد کرد. اولین بورسیه دولتی که توسط دولت ارائه می شود، بورسیه های گیلمن بین المللی بنیامین A می باشد. این بورسیه به دانشجویانی اعطاء می شود که بخشی از برنامه های تحصیل در خارج از کشور نمی باشند و به آنها کمک مالی می کنند. متقاضیان لزوما باید کم درآمد بوده و با چالش های مالی قابل توجهی روبه رو باشند.

بورسیه دیگری که توسط دولت به دانشجویان ارائه می شود، بورسیه های دیوید ال بورن نام دارد. این بورسیه در حال آموزش سطح بعدی آمریکایی ها می باشند تا در سطح بین المللی باهوش تر و آگاه از جهان خارج از مرزهای کشور یونان و چگونگی تاثیر آن در بسیاری از سطوح بر یونان باشند. متقاضیانی که خواهان دریافت این بورسیه تحصیلی می باشند، باید با سوابق برجسته دانشگاهی و فوق برنامه باشند که یا یک برنامه زبان و فرهنگ را در کشور یونان دنبال می کنند. یا یکی از آنها با تاکید بر قانون، آموزش، فن آوری یا علوم می باشد. بورسیه تحصیلی دولت یونان برای دانشجویان مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد آزاد و راحت است و پس از اتمام دوره تحصیلی خود را متعهد می کنند که مدتی برای دولت فدرال در منطقه امنیتی کار کنند.

در جدول زیر مقدار بودجه این 2 بورسیه تحصیلی برای هر نفر را مشاهده می کنید:

نامه بورسیهحداکثر بودجه به دلار
بورسیه های گیلمن بین المللی بنیامین A7000$
بورسیه های دیوید ال بورن26000$

شرایط بورسیه تحصیلی دولت یونان

جزییات بورسیه تحصیلی دانشجو در یونان

در این بخش درباره جزییات بورسیه تحصیلی دانشجو در یونان اطلاعات بیشتری در اختیار شما همراهان قرار خواهد گرفت. مدرسه آمریکایی مطالعات کلاسیک در آتن، یک مرکز برتر دانشجویان آمریکایی در کشور یونان می باشد و دانشجویان بین المللی فراوانی در تحصیلات تکمیلی یا بالاتر در این دانشگاه در حال تحصیل می باشند. بورسیه تحصیلی M. Alison Frantz به دانشجویانی است که در دوره تحصیلات تکمیلی در زمینه مطالعات بیزانس یا مطالعات یونان جدید می باشند، اعطاء می شود. متقاضیان براساس نسبی بودن تحقیقات پیشنهادی آن ها با مطالعه در محل و اهداف آموزشی مورد بررسی قرار می گیرند. بودجه حدود 10500$ (دلار) است. متقاضیانی که یک رساله را با متون کمیاب یونانی دوباره کار می کنند، جایزه بورسیه Jacob Hirsch به مبلغ 10500$ (دلار) برای یک دوره تحصیلی در دانشگاه برای این اهداف ارائه می شود.

دانشگاه آرکادیا بورسیه های تحصیلی مختلفی برای دانشجویان ارائه می دهد. این دانشگاه برای مطالعات هلنی، مدیترانه ای و بالکان در مرکزی در آتن واقع شده است. دوره های کارآموزی و تحصیل در یونان در طول ترم و همچنین تحصیل در تابستان امکاناتی برای دانشجویان علاقه مند است. به طور قابل توجهی، آرکادیا یک سمپوزیوم اتحادیه اروپا برای سیاست و اقتصاد در آتن و رم برگزار می کند و برای کسانی که اقتصاد سیاسی می خوانند برگزار می شود. نیازی به دانش زبان یونانی نمی باشد و این دانشگاه یک دوره اساسی به نام کلید یونانی را ارائه می دهد. خوشبختانه، دانشکده مطالعات جهانی سالانه 2 میلیون $ (دلار) برای دانشجویان خود در خارج از کشور با توجه به نیاز و لیاقت 250$ الی 2000$ (دلار) برای برنامه های ترم اعطاء می کند.

بورسیه خصوصی برای تحصیل در یونان

در خصوص بورسیه خصوصی برای تحصیل در یونان بایستی بدانید که روتاری بین المللی یکی از شناخته شده ترین و بزرگترین سازمان های خیر خواهانه در جهان می باشد. به علاوه، پروژه ها و سازمان های توسعه بشر دوستانه و پایدار روتاری، یکی از بورزسیه های تحصیلی رقابتی و گسترده در کشور را تامین می کند. بورسیه تحصیلی سفیر با توجه به نیاز و قصد دانشجو در نسخه های مختلف ارائه می شود و به دانشجویان برجسته با حدود 26000$ (دلار) برای یک سال تحصیل در یک کشور واجد شرایط، از جمله کشور یونان، کمک می کند. متقاضیان باید از هر نظر عالی باشند و شخصیت و اصول اخلاقی روتاری را در خود جای دهند.

کمک های جهانی ممکن است از طریق بخش محلی Rotary Club شما ارائه شود. این بودجه عظیم سخاوتمندانه به دانشجویانی اختصاص می یابد که خود را وقف بهبود زمینه های پزشکی، آموزشی یا توسعه پایدار در کشوری با نیاز می کنند. جوایز $30000 (دلار) است. اگر قصد تحصیل در کشور یونان و سایر کشورها از جمله تحصیل در چک را دارید می توانید با مشاوران ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تماس بگیرید و راهنمایی بخواهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :