مهاجرت به کشور نروژ

افتتاح حساب بانکی در نروژ

افتتاح حساب بانکی در نروژ

متقاضیان بین المللی جهت مهاجرت به کشور نروژ بایستی از ابتدایی ترین اقدامات زندگی روزمره یعنی افتتاح حساب بانکی در نروژ برخوردار باشند. لذا دانستن موانع و قوانین مرتبط با این مسئله و اشراف به پروسه افتتاح حساب در کشور نروژ امری ضروریست و متقاضیان ملزم به شناخت قوانین مرتبط با آن هستند.

شناخت قوانین بانکی در نروژ می تواند علاوه بر تسریع امور بانکی منجر به مسائل دیگری همچون آگاهی و استفاده از امتیازات گوناگون بانکی گردد. چرا که متقاضیان با شناخت قوانین و مسائل مرتبط، به حقوق شهروندی خود نیز اشراف پیدا کرده و حداکثر استفاده را از این حقوق خواهند برد. کارشناسان در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در خصوص مهاجرت و شرایط کلی این کشور اطلاعاتی را در اختیار شما قرار خواهند داد.

پیش نیازهای افتتاح حساب بانکی در نروژ

به صورت کلی افتتاح حساب بانکی در کشور اسکاندیناوی نروژ می تواند پیش نیازهای متعددی داشته باشد. لذا بایستی به صورت جزئی تر به سراغ مسائل رفت و آنها را بررسی کرد. چرا که مدارک و شرایط افتتاح حساب بانکی در کشور نروژ بستگی به نوع آن حساب نیز دارد که شناخت انواع حساب بانکی در نروژ خود امری ضروری به حساب می آید. شایان ذکر است که متقاضیان به صورت کلی برای افتتاح حساب بانکی در کشور نروژ بایستی مدارکی را به بانک های این کشور ارائه دهند تا بتوانند روند افتتاح حساب را طی کرده و از خدمات بانکی استفاده نمایند.

مدارک عمومی برای افتتاح حساب بانکی در نروژ عبارت اند از:

 • مدارک هویتی
 • ویزا
 • محل سکونت در نروژ
 • مدارکی جهت اثبات موارد ذکر شده نیز بهتر است همراه متقاضی باشند.

انتخاب بانک برای افتتاح حساب بانکی در نروژ

انتخاب بانک برای افتتاح حساب بانکی در کشوری چون نروژ امری مهم به شمار می آید. چرا که برخی از بانک ها در این کشور محدودیت هایی را اعمال می کنند که می تواند مانع بزرگی برای افتتاح حساب مهاجران در کشور نروژ شده و موجب اتلاف وقت نیز گردد.

لذا بهتر است قبل از اقدام به افتتاح حساب از منابع معتبری تحقیق به عمل آمده و از مقیمان کشور نروژ، پرس و جو کنید. برخی از بانک ها در نروژ با اقداماتی چون محدودیت زبانی مانع از افتتاح متقاضیانی می شوند که به زبان نروژی مسلط نیستند. متقاضیانی که خواهان افتتاح حساب بانکی در نروژ هستند بایستی محدودیت های آن را نیز پذیرفته و با محدودیت های موجود کنار آیند. چرا که قوانین در نروژ برای همه یکسان است.

برخی از محدودیت ها و موانع موجود در افتتاح حساب بانکی در کشور نروژ عبارت اند از:

 • برخی قوانین جریمه نامه ها
 • فاصله محل سکونت تا بانک
 • موانع زبانی
 • فرآیندهای پیچیده تحت شرایط خاص

جهت اطلاع از شرایط و هزینه زندگی در نروژ پیشنهاد ما به شما مطالعه مقاله مذکور خواهد بود.

انتخاب بانک برای افتتاح حساب بانکی در نروژ

روند بازگشایی حساب بانکی در نروژ

متقاضیان می توانند از برخی نکات و قوانین جهت تسریع و سهولت در روند افتتاح حساب بانکی در کشور اسکاندیناوی نروژ استفاده نمایند. این روش ها نکات ساده ای هستند که ممکن است متقاضیان آن ها را در نظر نگرفته و در نهایت با مشکل مواجه شوند. به عبارتی این نکات و دانستن آنها از پیش نیازهای افتتاح حساب بانکی در بانک های کشور نروژ می باشد. یکی از این نکات، مطالعه دقیق جریمه نامه و آیین نامه استفاده از حساب بانکی در نروژ است که متقاضی با مطالعه دقیق آن می تواند به کارمزدها و چگونگی و شرایط خدمات بانکی پی ببرد که خود امری ضروری برای مدیریت مالی درآمدها و هزینه زندگی در نروژ است. در غیر این صورت، منجر به هدر رفت منابع مالی خواهد شد که می تواند به مشکلات بزرگی بدل شود.

از دیگر نکاتی که می تواند به بهبود روند افتتاح حساب بانکی در نروژ کمک کند، ارتقاء مهارت های زبانی متقاضی است که در تمامی امور امری مهم به حساب آمده و می تواند سهولت را در تمامی امور به وجود آورد. به عبارتی مهارت زبانی، مهمترین پیش نیاز مهاجرت به کشور نروژ بوده و چشم پوشی از آن می تواند منجر به از بین رفتن سهولت در امور و کند شدن روند از نظر زمانی گردد. لذا توصیه می شود تا متقاضیان قبل از مهاجرت بر روی مهارت های زبانی خود تمرکز کرده و آن را تا حد امکان ارتقاع دهند.

دلیل نیاز متقاضیان به حساب بانکی در نروژ

متقاضیان مهاجرت به کشور نروژ با اهداف مختلفی به این کشور مهاجرت می نمایند. لذا برای انجام اکثر موارد، متقاضیان به منابع مالی نیاز داشته و به مراتب به روشی برای ذخیره سازی و سهولت در استفاده از آن ها نیاز خواهند داشت. چرا که بدون بهره مندی از خدمات بانکی، انجام امور مالی همچون دریافت ها و پرداخت ها نسبتا غیر ممکن بوده و این بانک ها هستند که می توانند انتقال وجه را به سهولت برای اشخاص مختلف مخصوصا متقاضیان کار در نروژ انجام دهند.

برخی از مزایا افتتاح حساب بانکی در کشور نروژ عبارت اند از:

 • امنیت منابع مالی اشخاص
 • سهولت در استفاده از منبع مالی
 • سهولت در دریافت دستمزد
 • خدمات بانکی مانند وام
 • بهره مندی از خدمات بانک های معتبر و سهولت در امور تجاری

توصیه می شود متقاضیان قبل از هر اقدامی با کارشناسان حقوقی در این زمینه تماس گرفته و مشاوره دریافت کنند. موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت یکی از موسسات برتر برای کمک به مهاجرت و تسهیل شرایط زندگی در کشورهای اروپایی از جمله نروژ می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :