مهاجرت تحصیلی کرواسی

مقطع کارشناسی در کرواسی

مقطع کارشناسی در کرواسی

دانشجویانی که مایل به تحصیل در مقطع کارشناسی در کرواسی هستند، باید نوع آموزش متوسطه مناسب را گذرانده باشند. یافتن مقصد مناسب برای مطالعه فرآیندی است که تحقیقات جامعی را از دانش آموزان در سراسر جهان می گیرد. با وجود مؤسسات بسیار عالی و کشورهای فوق العاده برای انتخاب، تصمیم گیری نهایی آسان نیست. در حالی که برخی از مکان‌ ها مانند ایالات متحده آمریکا و بریتانیا محبوب‌ترین انتخاب‌ ها در میان دانشجویان هستند، سایر کشورها نیز به همان اندازه مزایای با هزینه بسیار مقرون به صرفه ‌تر دارند. در ادامه مطالب، موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت، به دلایل انتخاب تحصیل در مقطع کارشناسی در کرواسی و شرایط آن خواهد پرداخت.

شرایط پذیرش در مقطع کارشناسی در کرواسی

برای درخواست در سطح اول آموزش عالی، یعنی برنامه تحصیلی کارشناسی، یک سیستم درخواست مرکزی وجود دارد. داوطلبانی که تحصیلات متوسطه خود را در کشوری که سیستم ارزشیابی خارجی آموزش متوسطه ندارد، به پایان رسانده اند، باید در موضوعاتی که برای پذیرش در دوره مشخص شده است، امتحان کارشناسی ارشد دولتی شرکت کنند.

داوطلبان باید از طریق یک سیستم درخواست مرکزی برای تحصیل در مقطع کارشناسی درخواست دهند و مدارک زیر را به دفتر مرکزی درخواست در آژانس علوم و آموزش عالی ارسال کنند:

شرایط پذیرش در مقطع کارشناسی در کرواسی

به داوطلبانی که پذیرفته شده اند مدارک قبولی داده می شود. جزئیات مربوط به تاریخ شروع جلسه، کارت شناسایی دانشجویی، اطلاعات بیمه درمانی، محل اقامت و مجوز اقامت دانشجویی نیز ارائه شده است. برای تحصیل در موسسات آموزش عالی کرواسی یا برای کار در کرواسی، مدارک خارجی باید در کرواسی به رسمیت شناخته شوند. به رسمیت شناختن آکادمیک یا حرفه ای مورد نیاز است. دانش‌آموزانی که مایل به ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی در کرواسی هستند و دارای مدرک تحصیلی متوسطه خارجی از دبیرستان عمومی یا هنر هستند، باید درخواست‌ های شناسایی مدارک تحصیلی خود را به آژانس آموزش و پرورش و تربیت معلم ارسال کنند.

الزامات مقطع کارشناسی در کرواسی

در خصوص تحصیل در کرواسی، مراحل پذیرش برای ثبت نام در مقطع کارشناسی در موسسات آموزش عالی در کرواسی از طریق یک سیستم درخواست آنلاین مرکزی متمرکز شده و توسط دفتر مرکزی درخواست مدیریت می شود. دانشجویان آینده نگر می توانند همزمان برای چندین برنامه و دانشگاه مختلف درخواست دهند. برای تحصیلات تکمیلی و کارشناسی ارشد باید مستقیما به موسسه مورد نظر خود درخواست دهید. پذیرش اغلب در ماه های جولای و سپتامبر برای برنامه های کارشناسی انجام می شود. اگر قصد تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد را دارید، زمان ممکن است بسته به دانشگاه متفاوت باشد. در یک دانشگاه خصوصی معمولاً از شما خواسته می شود که شهریه ترم اول را پرداخت کنید.

الزامات مقطع کارشناسی در کرواسی

مجوز مقطع کارشناسی در کرواسی

در صورت لزوم، پس از پذیرش در دانشگاه کرواسی، روند درخواست ویزا را در اسرع وقت آغاز کنید. از آنجایی که این فرآیند می تواند تا سی روز طول بکشد و به چندین سند مهم نیاز دارد، منتظر نمانید. پس از پذیرش در دانشگاه و دریافت ویزای تحصیلی کرواسی لازم، آماده هستید تا ماجراجویی خود را در کرواسی آغاز کنید! به هزینه زندگی در کرواسی فکر کنید و بودجه شما چقدر خواهد بود. هنگامی که این اطلاعات را به دست آوردید، می توانید شروع به جستجوی محل اقامت کنید. در نهایت، زمان خرید حمل و نقل خود به کرواسی و رسیدن به خانه جدید است. هر کجا که بمانید، مناظر و جاذبه های زیادی برای لذت بردن وجود دارد.

شرایط کار پس از مقطع کارشناسی در کرواسی

دانشجویان بین المللی می توانند با استفاده از خدمات دانشجویی که توسط مرکز دانشجویی اداره می شود در کرواسی کار کنند. خدمات دانشجویی خدمات درخواست را ارائه می دهد و دانش آموزان را با کارفرمایان احتمالی مرتبط می کند. دفاتر خدمات دانشجویی معمولاً واحدهایی از مراکز دانشجویی محلی (Studentski Center) هستند که مسئولیت اسکان و غذای دانشجویی یارانه ای را نیز بر عهده دارند. خدمات دانشجویی هم برای شهروندان اتحادیه اروپا و هم برای شهروندان کشورهای ثالث در دسترس است. موقعیت های کاری دانشجویی که توسط سرویس دانشجویی ارائه می شود، پاره وقت و موقت است و به دانشجویان این امکان را می دهد که تعهد کاری خود را با تعهدات دانشجویی خود تنظیم کنند. حقوق در ساعت محاسبه می شود و حداقل مبلغ خالص 4.38€ (یورو) در ساعت است. برای اطلاعات کار در کرواسی به قسمت آرشیو مقالات سایت موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت رفته و مقاله کار در کرواسی را مورد مطالعه قرار دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :