مهاجرت سرمایه گذاری در لتونی

خرید بیزینس در لتونی

خرید بیزینس در لتونی

اگر به دنبال خرید بیزینس در لتونی هستید، باید به شما گفت که مکان مناسبی را انتخاب کرده اید، چرا که این کشور بالتیک در قلب این قاره واقع شده است و دارای اقتصاد پر رونقی است که فرصت های زیادی را برای مشاغل در هر اندازه ارائه می دهد. در مقاله پیشرو، همه چیزهایی را که باید در مورد کسب و کار در لتونی بدانید، بحث خواهیم کرد. موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت موضوعاتی مانند دریافت بودجه، مزایا و معایب کسب و کار در اینجا، و نحوه مقایسه لتونی با همسایگان خود در قاره را پوشش خواهد داد. بنابراین اگر به فکر راه اندازی یا گسترش تجارت خود در اروپا هستید، حتما این مقاله را مطالعه بفرمائید.

مزایای خرید بیزینس در لتونی

از مزایای خرید بیزینس در لتونی می توان به موارد مهمی اشاره نمود. صرفه جویی در زمان یکی از مزایای یک شرکت آماده جهت خرید بیزینس در لتونی است. خرید بیزینس در کشور لتونی تنها در روند ادغام زمان می برد و جهت ثبت نام سریع تر به دلیل مالیات های بیشتر ایالتی گران تر است. در راستای خرید بیزینس در لتونی تغییر مالک یک کسب و کار موجود سریعتر است. قبل از شروع یک رابطه میان خرید و ثبت بیزینس در لتونی، شرکای خاص یا موسسات مالی می توانند تاریخ ثبت نام را در نظر بگیرند. مشتریان احتمالی بیشتر به یک شرکت معروف که به طور فعال تبلیغ می شود اعتماد می کنند. پیشینه شرکت شما اعتبار شرکت را افزایش می دهد و با گذشت زمان شهرت شرکت را بهبود می بخشد. در خصوص ثبت شرکت آماده در کشور لتونی نیاز به وام بانکی در مورد نشان دادن تاریخچه ادغام، می تواند ساده تر باشد.

مزایای خرید بیزینس در لتونی

فرصت های خرید و بازاریابی بیزینس در لتونی

کشور لتونی فرصت های تجاری زیادی را برای شرکت ها در هر اندازه ارائه می دهد. کشور لتونی دارای یک اقتصاد پر رونق با رژیم مالیاتی مطلوب برای استارت آپ ها است. کسب ‌و کارهای لتونی همچنین به انواع فرصت ‌های مالی و حمایت دولت دسترسی دارند که شروع کار و ثبت شرکت در لتونی را در اینجا آسان ‌تر می‌کند. علاوه بر این، لتونی به عنوان دروازه ای به بازارهای بزرگتر شرقی و حتی شمال اروپا موقعیت خوبی دارد.

روند تشکیل این فرصت های بیزینس جهت خرید و سرمایه گذاری در لتونی به شرح زیر است:

 • ابتدا باید یک ساختار تجاری برای شرکت خود انتخاب کنید. لتونی گزینه های مختلفی از جمله شرکت های با مسئولیت محدود (LLCs)، شرکت های سهامی (JSC) و مشارکت را ارائه می دهد.
 • در مرحله بعد، باید شرکت خود را در دولت لتونی ثبت کنید. این فرآیند را می توان به صورت آنلاین انجام داد و شما باید برخی از اطلاعات اولیه را در مورد شرکت خود ارائه دهید.
 • هنگامی که شرکت شما ثبت شد، باید یک حساب بانکی باز کنید و یک شماره شناسایی مالیاتی دریافت کنید. این مراحل را می توان در هر بانک محلی یا از طریق اداره مالیات لتونی تکمیل کرد.
 • در نهایت، شما باید شرکت خود را راه اندازی کنید. این موضوع ممکن است شامل استخدام کارمندان، راه اندازی دفتر، و بازاریابی کسب و کار شما برای مصرف کنندگان در لتونی و فراتر از آن باشد.

مالیات ثبت قانونی بیزینس در لتونی

بسته به نوع کسب و کار شما ممکن است مجبور به پرداخت هزینه های زیر نیز باشید:

 • مالیات کارکرد خودرو
 • مالیات خودرو شرکت
 • مالیات بر برق
 • مالیات برق یارانه ای
 • مالیات بر اموال غیرمنقول
 • مالیات بر منابع نیروی کار
 • مالیات غیر مستقیم
 • مالیات قرعه کشی و قمار
 • مالیات بر ارزش افزوده

کشور لتونی تعدادی از مزایای مالیاتی را برای مشاغل فعال در این کشور ارائه می دهد. اولا، مشاغل می توانند از نرخ مالیات شرکتی ثابت بهره مند شوند. علاوه بر این، مشاغل همچنین می توانند تعدادی کسر و معافیت برای هزینه های مربوط به فعالیت های تجاری خود دریافت کنند. علاوه بر این، مالیات بر سود تا زمانی به تعویق می ‌افتد که این سودها به ‌عنوان سود تقسیمی یا تقسیم شده تلقی شود. این بدان معناست که کسب ‌وکارها می‌توانند سود خود را بدون پرداخت مالیات بر روی آن‌ها در شرکت نگه دارند، تا زمانی که سود به عنوان سود تقسیم نشده و یا تقسیم نشده باشد.

شرایط خرید بیزینس در لتونی

لیست زیر شامل ویژگی های اصلی خرید بیزینس در لتونی است که سرمایه گذاران ممکن است یکی یا همه این ویژگی ها را ترجیح دهند. شرایط کلی جهت ثبت بیزینس در کشور لتونی شامل موارد زیر هستند:

 • از آنجایی که شرکت قبلا در دفتر ثبت شرکت لتونی ثبت شده است، مالک جدید می تواند از این مرحله صرف نظر کند و اسناد مورد نیاز برای انتقال مالکیت را انجام دهد.
 • شرکتی که ثبت شده است، حتی اگر برای اهداف تجاری استفاده نشود، عمر طولانی دارد. این ویژگی می تواند به عنوان یک مزیت از نظر روابط آینده با شرکای تجاری و موسسات باشد.
 • هیچ فعالیت تجاری به معنای نداشتن بدهی یا اعتبار بد برای شرکت آماده است. این یک مزیت اساسی برای اعتبار کلی شرکت است.
 • در بیشتر موارد، شرکت نه تنها ثبت شده است، بلکه یک حساب بانکی در لتونی و یک آدرس قانونی ثبت شده نیز خواهد داشت.

اعضای تیم متخصص موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت راهنمایی جامعی را در مورد تشکیل شرکت در لتونی ارائه می دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :