مهاجرت تحصیلی ایتالیا

تحصیل در دانشگاه برشیا ایتالیا

تحصیل در دانشگاه برشیا ایتالیا

تحصیل در دانشگاه برشیا ایتالیا، از سوی دانشجویان بین المللی به طور قابل توجهی، مورد توجه جهت اخذ پذیرش تحصیلی قرار گرفته است. دانشگاه برشیا (UNIBS) یک دانشگاه تحقیقاتی عمومی ایتالیایی است که در شهر برشیا ایتالیا واقع شده است. دانشگاه برشیا ایتالیا در سال 1982 تأسیس شد و در 4 دانشکده شعبه دارد. مرحله ایجاد و احداث دانشگاه برشیا ایتالیا تقریبا 2 دهه به طول انجامید. بنابراین اولین تلاش ها برای افتتاح دوره های دانشگاهی در برشیا به دهه 1960 برمی گردد. طی 2 سال دانشکده مهندسی نیز به عنوان شعبه ای در دانشگاه پلی تکنیک میلان ایجاد شد.

این موسسه یک دانشگاه دولتی جوان است که دارای آرمان های بین المللی قوی و چشم انداز رهبری در شمال شرقی ایتالیا و به ویژه در لومباردی شرقی است. دانشگاه برشیا ایتالیا آموزش و تحقیق در زمینه های کلان پزشکی، مهندسی، اقتصاد و حقوق را ارائه می دهد. مشاورین متخصص ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در جهت تحصیل در دانشگاه برشیا ایتالیا راهنمایی های لازم را در اختیار شما قرار خواهند داد.

بررسی تحصیل در دانشگاه برشیا ایتالیا

جهت بررسی تحصیل در دانشگاه برشیا ایتالیا بایستی بدانید که این دانشگاه در شهر برشیا در مکانی با زیبایی طبیعی خیره کننده قرار دارد که در دامنه کوه های آلپ گسترده شده است. دانشگاه برشیا ایتالیا از اهمیت معماری بالایی برخوردار است و صومعه سابق سان سالواتوره در سال 2010 در میراث جهانی یونسکو قرار گرفت. پردیس اصلی دانشگاه برشیا ایتالیا در این شهر مستقر است. این دانشگاه برشیا ایتالیا امکانات زیادی را در اختیار دانشجویان قرار داده است. همچنین خدمات تحصیل در دانشگاه برشیا ایتالیا شامل فعالیت های فرهنگی و ورزشی برای دانشجویان می شوند. دانشگاه برشیا ایتالیا به 4 دانشکده اقتصاد، مهندسی، حقوق، پزشکی و جراحی تقسیم می شود.

مرکز ورزشی دانشگاه برشیا ایتالیا طیف وسیعی از فعالیت ها را برای دانشجویان ارائه می دهد. کسانی که مایل به انجام فعالیت های ورزشی تک نفره هستند در دانشگاه برشیا ایتالیا هستند می توانند در فعالیت هایی مانند کاپوئرا و پیلاتس شرکت کنند. در سال 2016 دانشگاه برشیا ایتالیا اولین کنفرانس بین المللی خود را برگزار کرد و دانشگاهیان سراسر جهان برای بحث 2 روزه در مورد تاثیر جهانی شدن بر حوزه آموزش، گردهم آمدند. دانشگاه برشیا ایتالیا بخشی از برنامه تبادلی Erasmus است و همه دانشجویان بین المللی می توانند در محوطه دانشگاه محل اقامت خود را جستجو کنند. این موسسه دارای شبکه ای از 3 کتابخانه (تجارت و حقوق، پزشکی و مهندسی) است که حدود 5000 متر مربع مساحت را با 321 صندلی برای دانش پژوهان، اشغال کرده است.

بررسی تحصیل در دانشگاه برشیا ایتالیا

سیستم تحصیل در دانشگاه برشیا ایتالیا

سیستم آموزشی و تحصیل در دانشگاه برشیا ایتالیا به گونه ای است که طیف گسترده ای از برنامه های آموزشی را با اعطاء مدرک کارشناسی، کارشناسی ارشد علوم (MSc) و دکترا ارائه می دهد. برنامه های تحصیلی دانشگاه برشیا ایتالیا در بیشتر زمینه ها مانند تجارت و اقتصاد، مهندسی و فناوری، حقوق، پزشکی و دندانپزشکی می باشند. دانشگاه برشیا ایتالیا یک دانشگاه مهم در شهر معروف به هنر و فرهنگ که توسط یونسکو شناخته شده با کیفیت عالی از زندگی، یکی از مهمترین مناطق آموزشی، صنعتی و مولد در ایتالیا است. به عنوان بخشی از پویایی، برشیا دارای مدرک کارشناسی ارشد متمرکز در علم و فناوری و دوره دکترا فناوری در زمینه سلامت نیز می باشد.

دانشگاه برشیا ایتالیا به دانشجویان خود (از جمله افراد بین المللی) خدمات با کیفیت بالا ارائه می دهد که از جمله آن خدمات مشاوره، بورسیه تحصیلی، کمک های بلاعوض، تدریس خصوصی، اتاق های کامپیوتر، خدمات آموزش آنلاین، آزمایشگاه ها و مراکز تحقیقات علمی پیشرفته می باشند. علاوه بر این، دوره های زبان ایتالیایی برای دانشجویان خارجی نیز در نظر گرفته شده است. دانشگاه برشیا ایتالیا همچنین دوره زبان ایتالیایی را برای خارجیان ارائه می دهد. دانشگاه برشیا یک دانشگاه دولتی جوان است که دارای آرمان های بین المللی قوی و چشم انداز مدیریتی است. جهت اطلاع از شرایط تحصیل در دانشگاه کاسینو ایتالیا، مطالعه مقاله مذکور خالی از لطف نخواهد بود.

اخذ پذیرش جهت تحصیل در دانشگاه برشیا ایتالیا

اخذ پذیرش جهت تحصیل در دانشگاه برشیا ایتالیا از نظر ظرفیت دانشجویی متوسط ​​است و حداکثر 15000 دانشجو را آموزش می دهد. دانشگاه برشیا ایتالیا درخواست دانشجویان خارجی را می پذیرد. تعداد کادر علمی در UNIBS شامل 500 متخصص مختلف است. دانشگاه برشیا ایتالیا برنامه های بین المللی مبادله دانشجو را ارائه می دهد که توسط شبکه گسترده موسسات آموزشی و شرکت های شریک امکان پذیر شده است. بررسی یکی دیگر از دانشگاه های محبوب در ایتالیا در مقاله تحصیل در دانشگاه پیزا ایتالیا شرح داده شده است.

مدارک لازم برای اخذ پذیرش جهت تحصیل در دانشگاه برشیا ایتالیا به شرح زیر است:

  • کلیه مدارک دانشگاهی اخذ شده
  • فرم درخواست آنلاین تکمیل شده
  • گذرنامه
  • جزئیات شخصی
  • عکس
  • اثبات پرداخت شهریه دانشگاه
  • گواهی مهارت در زبان ایتالیایی و انگلیسی
  • بیمه سلامت و زندگی
  • ویزای دانشجویی
  • اعلامیه حمایت مالی

پذیرش در دانشگاه برشیا ایتالیا بر اساس بررسی نتایج امتحانات ورودی است. اکثر متقاضیان UNIBS با موفقیت ثبت نام می کنند، زیرا برای هر 100 متقاضی حدود 90 صندلی وجود دارد. سال تحصیلی این مرکز نیز به نیم سال تقسیم می شود. تحصیل در مقطع کارشناسی در این دانشگاه نسبتا ارزان است و فقط 2500€ (یورو) در سال هزینه دارد. کسانی که می خواهند مدرک کارشناسی ارشد خود را اخذ نمایند بایستی حداقل 2500€ (یورو) در سال را هزینه کنند. علاوه بر شهریه کم، این دانشگاه به دانشجویان کمک های مالی اضافی در قالب بورسیه تحصیلی ارائه می دهد. برای آگاهی از اطلاعات به روز با مشاوران موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :