مهاجرت تحصیلی اتریش

تحصیل ارتودنسی در اتریش

تحصیل ارتودنسی در اتریش

در خصوص کسب اطلاعات بیشتر در باب تحصیل ارتودنسی در اتریش می توانید پیش از مهاجرت تحصیلی مقاله فوق را مطالعه بفرمائید. برای علاقه مندان هنر، موزه ها و گالری های زیادی در این کشور برای جستجو وجود دارد، همین طور موسیقی اتریش که شامل ولفگانگ آمادئوس موتزارت، فرانتس شوبرت و دیگران می شود. علاقه مندان به ورزش می توانند به فعالیت هایی مانند اسکی آلپاین، دوچرخه سواری در کوهستان، هاکی، شنا و سایر بپردازند. موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تلاش کرده با ارائه مقاله زیر به دوستداران تحصیل ارتودنسی در اتریش اطلاعات مفیدی را عرضه کند.

بررسی تحصیل ارتودنسی در اتریش

در کشور اتریش، می توانید برخی از مقرون به صرفه ترین دانشگاه ها در اروپا را بیابید. در دانشگاه های دولتی، مدارک تحصیلی برای همه شهروندان اتحادیه اروپا (منطقه اقتصادی اروپا) رایگان است. در حالی که دانشجویان غیر اتحادیه اروپا (منطقه اقتصادی اروپا) هزینه های مقرون به صرفه، معمولا کمتر از €2000 (یورو) در سال را پرداخت می کنند. سیستم آموزشی اتریش بدون به خطر انداختن کیفیت آکادمیک به این امر دست می یابد، زیرا دانشگاه های محلی مرتبا در بین بهترین دانشگاه های این قاره رتبه بندی می شوند.

در تصویر زیر شهریه تحصیل ارتودنسی در اتریش برای دانشجویان در هر ترم با واحد (یورو) نشان داده شده است:

شهریه تحصیل ارتودنسی در اتریش برای دانشجویان در هر ترم با واحد (یورو)

هزینه تحصیل ارتودنسی در اتریش

در مورد شهریه تحصیل ارتودنسی در اتریش، شهروندان اروپایی می توانند به صورت رایگان در رشته پزشکی تحصیل کنند. هزینه تحصیل برای شهروندان غیر اتحادیه اروپا €800 (یورو) در سال است. اتریش در مقایسه با سایر مقاصد تحصیلی محبوب مانند ایالات متحده، بریتانیا یا استرالیا، شهریه بسیار مناسبی دارد. شهریه تحصیل در اتریش در مقایسه با سایر کشور ها پایین است، اما باید به هزینه های زندگی مانند غذا، اجاره و هزینه حمل و نقل نیز فکر کنید. خوشبختانه راه هایی وجود دارد که دانشجویان بین المللی می توانند به صورت رایگان در اتریش تحصیل کنند. دانشگاه های علمی کاربردی می توانند تصمیم بگیرند که چه مقدار برای رشته های تحصیلی خود دریافت می کنند. دانشجویان اتحادیه اروپا معمولا 363€ (یورو) در هر ترم پرداخت می کنند.

برای شهروندان غیر اتحادیه اروپا، هزینه ها بین 727€ الی 7500€ (یورو) در هر ترم متغیر است. اگر یک تبعه اتحادیه اروپا یا در منطقه اقتصادی اروپا هستید، می توانید در مقطع کارشناسی ارشد در اتریش به صورت رایگان تحصیل کنید، مشروط بر اینکه رشته تحصیلی خود را به موقع تمام کنید. شما معمولا حداقل مدت رشته خود را به اضافه 2 ترم دیگر می توانید رایگان به تحصیل خود ادامه دهید. دانشگاه های خصوصی گران تر از دانشگاه های دولتی هستند در حالی که هزینه های شهریه از یک رشته تحصیلی به رشته دیگر متفاوت است، دانشجویان خارجی باید بین €3000 الی €23000 (یورو) در سال بپردازند.

هزینه تحصیل ارتودنسی در اتریش

چگونگی تحصیل ارتودنسی در اتریش

در اروپای مرکزی به زبان آلمانی صحبت می شود. این زبان، زبان رایج و مشترک در آلمان، اتریش، سوئیس، لیختن اشتاین و استان تیرول جنوبی ایتالیا است. هر 2 رشته پزشکی عمومی و دندانپزشکی در دوره دکترای 6 ساله، روزانه به زبان اسلواکی یا به زبان انگلیسی آموزش داده می شوند. هیچ برنامه دکترای خارجی در مقطع کارشناسی ارائه نمی شود. دوره استاندارد تحصیل 6 سال (12 ترم) طول می کشد.

هزینه زندگی در اتریش بسیار متفاوت است، از شهرهای بزرگی مانند وین و اینسبروک که گران تر هستند. با توجه به کیفیت بالای زندگی در اتریش می توان گفت که هزینه های زندگی کاملا مناسب است. هزینه زندگی برای تحصیل ارتودنسی در اتریش از منطقه ای به منطقه دیگر متفاوت است. در وین و سالزبورگ، شما باید بودجه ماهانه €900 الی 1300€ (یورو) برای پوشش تمام هزینه های خود (اسکان، غذا و حمل و نقل عمومی) تهیه کنید. در شهر های دانشجویی دیگر، مانند لینز یا گراتس، هزینه های زندگی بین €900 الی 1000€ (یورو) در ماه متغیر است.

هزینه اقامت در اتریش بین €200 الی €500 (یورو) در ماه متغیر است. برخی از شهر ها مانند وین گران تر از سایر شهر ها هستند. اگر در مرکز شهر یا خیلی نزدیک به آن زندگی می کنید، هزینه ها بالاتر است. میانگین هزینه زندگی دانشجویانی که تنها در اتریش زندگی می کنند 400€ (یورو) و دانشجویانی که در خوابگاه دانشگاه زندگی می کنند، 260€ (یورو) در ماه می باشد. در صورتی که هزینه دانشجوهایی که با همخانه یا شریک زندگی می کنند، به طور متوسط 370€ (یورو) در ماه می شود.

در تصویر زیر میانگین هزینه ماهیانه زندگی در اتریش برای دانشجوهای خارجی برحسب یورو مورد بررسی قرار گرفته است:

میانگین هزینه ماهیانه زندگی در اتریش برای دانشجوهای خارجی برحسب یورو

دانشگاه های برتر برای تحصیل ارتودنسی در اتریش

بهترین شهرها برای تحصیل ارتودنسی در اتریش بر اساس تعداد دانشگاه ها و رتبه آن ها، وین، اینسبروک، سالزبورگ و گراتس می باشند. در جدول زیر دانشگاه هایی که می توان در آن ها به تحصیل ارتودنسی در اتریش پرداخت مشخص شده است:

نام دانشگاهمحل دانشگاه
دانشگاه وینوین اتریش
دانشگاه پزشکی وینوین اتریش
دانشگاه گراتس اتریشگراتس اتریش
دانشگاه پزشکی اینسبروک اتریشاینسبروک اتریش
دانشگاه اینسبروک اتریشاینسبروک اتریش
دانشگاه پزشکی گراتسگراتس اتریش
دانشگاه دامپزشکی وینوین اتریش
دانشگاه پزشکی پاراسلسوسسالزبورگ اتریش

این دانشگاه ها بهترین دانشگاه های اتریش از نظر عملکرد تحقیقاتی در زمینه دندانپزشکی هستند. اگر قصد مهاجرت به اتریش را دارید یا می خواهید به تحصیل دندانپزشکی در اتریش بپردازید می توانید با کمک کارشناسان موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت به این مهم دست یابید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :