مهاجرت به کشور آلمان

ویزا کارت آلمان

ویزا کارت آلمان

اکثر متقاضیان مهاجرت نیاز به ویزا کارت دارند تا به کشورهای اروپایی وارد شوند، این مقاله با عنوان ویزا کارت آلمان به همین موضوع می پردازد. زندگی در آلمان همچون سایر کشورهای اروپایی با داشتن ویزا کارت سهل تر می شود، چراکه ویزا کارت ها نقش پررنگی در زندگی روزمره مهاجران پیدا کرده اند. از سوی دیگر برای ورود به آلمان و سایر کشورهای عضو منطقه شنگن در صورتی که دارای شرایط زیر هستید به ویزای کوتاه مدت نیاز دارید:

  • دارنده گذرنامه یک کشور جهان سوم که به توافقنامه آزادسازی ویزا با کشورهای شنگن نرسیده است.
  • دارنده گذرنامه یک کشور جهان سوم که توافق نامه آزادسازی ویزا را با کشورهای شنگن امضاء کرده است، اما قبلا از ورود به آلمان یا هر کشور دیگر شنگن رد شده اید.

متقاضیان مهاجرت برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانند از راهنمایی های مشاوران ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت بهره مند شوند.

انواع کارت اعتباری در آلمان

کارت اعتباری شارژی که رایج‌ ترین نوع در آلمان است که مبلغی را که در طول ماه خرج کرده‌ اید جمع‌آوری می‌کند و پس از 30 روز از شما شارژ مجدد انجام می شود و اساسا برای هر ماه به شما اعتبار رایگان می‌دهد. کارت اعتباری پیش پرداخت که کارتی با موجودی مشخص است که باید از قبل آن را واریز کنید. این موجودی تعیین می کند که چقدر می توانید با کارت خود خرج کنید. به عنوان مثال (VIABUY). کارت اعتباری نقدی که در این کارت، حساب شما مستقیما پس از خرید شارژ می شود. این کارت مشابه کارت بدهی معمولی (Girokarte / EC-Karte) عمل می کند، اما می توانید از آن به صورت آنلاین و خارج از کشور استفاده کنید، درست مانند یک کارت اعتباری شارژ. کارت اعتباری گردان که با آن می توانید تصمیم بگیرید که صورتحساب خود را به صورت کلی یا اقساطی پرداخت کنید.

مدارک مورد نیاز ویزا کارت آلمان

در ابتدا شما باید فرم درخواست ویزا کارت آلمان را با اطلاعات صحیح و با رعایت اطلاعات بقیه مدارک تکمیل کنید. فرم درخواست ویزا کارت آلمان فرمی است که توسط مقامات آلمانی در کشور محل اقامت شما صادر شده و باید آن را امضاء کنید. 2 قطعه عکس پاسپورت این عکس ها باید یکسان باشند و در 3 ماه گذشته گرفته شده باشند. ارائه گذرنامه یا سند سفر شما که برای حداقل 3 ماه پس از تاریخ برنامه ریزی شده شما برای خروج از آلمان معتبر است و از 10 سال بیشتر نباشد و باید حداقل 2 صفحه خالی داشته باشد. ارائه کپی ویزای قبلی (در صورت داشتن) و برنامه سفر رفت و برگشت متقاضی الزامی است. همچنین یک کپی از رزرو هواپیمایی رفت و برگشت با جزئیات مسافر و تاریخ هایی که ثابت می کند اقامت در آلمان از 90 روز بیشتر نخواهد بود.

سایر مدارک مورد نیاز برای ویزا کارت ورود به آلمان در جدول زیر شرح داده شده است:

مراحللیست مدارک
1اثبات وجوه مالی که باید بتواند حدود 45€ (یورو) در روز را برای مدت اقامت در خاک آلمان به سفارت یا کنسولگری آلمان گواهی دهد.
2پاکت نامه حاوی دلیل درخواست سفر به آلمان، مدت زمان اقامت و سایر جزئیات سفر
3بیمه نامه های مسافرتی صادر شده توسط تمامی این شرکت ها توسط مقامات آلمانی در سراسر جهان پذیرفته می شود.

مدارک مورد نیاز ویزا کارت آلمان

معتبرترین ویزا کارت های در آلمان

پرداخت موبایلی، به عنوان مثال Apple Pay ،Google Pay یا Payback PAY کارت‌های اعتباری انتخاب خوبی برای پرداخت هستند، زیرا اغلب کاملا رایگان هستند و به طور گسترده پذیرفته می‌شوند و پرداخت سریع بدون تماس را ارائه می‌دهند و همچنین می‌توان از آنها به صورت آنلاین استفاده کرد. به طور کلی، کارت های اعتباری VISA و Mastercard محبوب ترین کارت ها در آلمان (به غیر از کارت های نقدی) هستند. امریکن اکسپرس نیز در زنجیره های اصلی پذیرفته می شود، اما نه در هر مغازه. برای همین به این نکته باید توجه داشت که کدام کارت‌ها از Apple Pay در آلمان یا Google Pay را شتیبانی می‌کنند. ما فکر می کنیم بهترین پیشنهادات ازDKB با یک کارت VISA رایگان و از بانک TF با Mastercard Gold رایگان است.

علاوه بر این با کارت اعتباری DKB می توانید از تمام مزایای کارت اعتباری به صورت رایگان بهره مند شوید. با کارت اعتباری DKB Visa، دانشجویان می توانند هم از برداشت رایگان و هم از پرداخت های بدون هزینه در آلمان و خارج از آلمان استفاده نمایند. حداقل مبلغ برای برداشت نقدی رایگان در دستگاه های خودپرداز 50€ (یورو) است و اگر ماهیانه 700€ (یورو) واریز کنید، شرایط کارت شما بهتر می شود. بهبود می بخشد، در صورت اضافه برداشت 6.9% نرخ بهره پرداخت خواهید کرد. اما باید به این نکته اشاره کرد که شما به عنوان یک مشتری جدید DKB، از تمام مزایای این کارت به مدت 6 ماه به برخوردار خواهید شد. این کارت ها در مسائل مختلفی همچون هزینه های تحصیل و پرداخت اجاره خانه در آلمان کاربرد دارند.

در شکل زیر، برخی مزایای یکی دیگر از کارت های اعتباری به اسم Barclaycard اشاره شده است:

مزیت ویزا کارت آلمان

عملکرد ویزا کارت آلمان در خارج از کشور

بسیاری از کارت های اعتباری آلمانی برای سفر مناسب هستند، برخی دیگر از شما هزینه دریافت می کنند. همیشه کارمزد تراکنش های خارجی و کارمزدهای برداشت وجه نقد خارجی را بررسی کنید. کارمزد تراکنش می تواند 1% تا 2% ارزش خرید شما باشد که بانک برای هر تراکنش خارجی از شما کسر می کند. هزینه های برداشت نقدی خارجی می تواند یک مقدار ثابت باشد، به عنوان مثال 5€ (یورو) یا 1% نیز. توصیه می کنیم کارت اعتباری را انتخاب کنید که هیچ یک از آن هزینه ها را از شما دریافت نکند، به عنوان مثال. TF Bank یا Advanzia Bank.

بسیاری از بانک ها ادعا می کنند که کارت اعتباری آنها رایگان است، اما ابتدا باید قبل از سفارش کارت اعتباری آنها را بررسی کنید. گاهی اوقات ممکن است کارمزد سالانه کارت اعتباری وجود نداشته باشد، اما در عوض، بانک برای برداشت نقدی یا استفاده از کارت در خارج از کشور یا هنگام پرداخت به ارزهای خارجی، هزینه هایی را دریافت می کند.

به طور کلی، اینها هزینه های بالقوه ای هستند که باید مقایسه کنید و به آنها توجه کنید:

  • کارمزد سالانه کارت اعتباری
  • هزینه استفاده در کشورهای دیگر
  • کارمزد ارزهای خارجی، هزینه برداشت نقدی
  • کارمزد کارت دوم یا جایگزینی هنگام گم شدن کارت
  • نرخ بهره برای عدم پرداخت به موقع صورتحساب

حال در زمینه کسب آگاهی برای فرآیند اخذ ویزا کارت آلمان باشد، برای ارائه خدمات کارشناسی و تخصصی، مشاوران و کارشناسان ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت آماده ارائه خدمات مورد نیاز متقاضیان علاقه مند به مهاجرت هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :