ویزای مسافرتی هلند

ویزای توریستی هلند

ویزای توریستی هلند

سالیانه کشورهای حوزه شنگن و علی الخصوص کشور گل لاله تعداد نفرات زیادی از گردشگران را به فکر دریافت ویزای توریستی هلند می اندازد. گردشگران و توریست های زیادی از سراسر این کره خاکی دوست دارند حداقل یک مرتبه هم که شده از کشورهای حوزه شنگن و اتحادیه اروپا دیدن کنند. مردم می دانند که سفر و ورود به هر یک از کشورهای حوزه شنگن این امکان را به آنها می دهد تا بتوانند در 26 کشور این منطقه با دوچرخه و قطار و تاکسی بدون هیچ روادیدی سفر کنند تا تجربه حضور در کشورهایی مانند هلند و فرانسه و آلمان و ایتالیا و فنلاند و کرواسی و اسپانیا و این قبیل کشورهای پر از جاذبه گردشگری را داشته باشند.

شاید عموم ایرانی ها هلند را به خاطر بازیکنان و تیم ملی فوتبل این کشور بشناسند ولی باید دانست که همواره هلند در بین متقاضیان تحصیل و کار بسیار مقصد مناسبی جهت مهاجرت بوده است. این مهم نه تنها توسط ایرانی ها مورد استقبال قرار گرفته است بلکه مهاجرت ملیت های مختلف به این کشور باعث شده هلند تبدیل به یک کشور مهاجر پذیر شود تا بیش از 90% مردم و شهروندان و مهاجران آن به زبان انگلیسی صحبت کنند. متقاضیانی که آماده اند از دریافت ویزای توریستی هلند 2023 و جاذبه های گردشگری در هلند و دیگر کشورهای اتحادیه اروپا و حوزه شنگن دیدن کنند می توانند شرایط خود را با مشاورین ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در میان بگذارند.

بررسی کلی کشور توریستی هلند، کشور گل لاله

هلند که معروف به کشور گل لاله و سرزمین آسیاب بادی است حدود 18 میلیون نفر جمعیت دارد و یکی از برترین صادرکننده های مواد غذایی و محصولات کشاورزی در دنیا محسوب می شود و دلیل آن خاک حاصلخیز و آب و هوای معتدل این کشور است. همچنین به خاطر شرایط اقتصادی خوب و نرخ بیکاری پایین و تورم پایین مقصد ایده آلی برای دانشجویان بین المللی محسوب می شود لذا دانشجویان برای تحصیل در رشته های مختلف حتی رقص و نمایش و رشته های هنری سالیانه عازم این کشور شده و در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد به زبان انگلیسی تحصیل می کنند. علاوه بر آن موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت می تواند برای برنامه نویس های با سابقه که مهارت بالایی در زمینه های مختلف نرم افزار دارند امکان کاریابی را فراهم کند که این مهم بر اساس بررسی رزومه متقاضیان امکان پذیر خواهد بود.

هلند در رشته های مدیریتی و همچنین مهندسی مرتبط با کشاورزی و غیره می تواند مقصد تحصیلی و کاری باشد ولی برای مهاجرت کاری در رشته هایی به غیر از نرم افزار بهتر است فرد متقاضی در ابتدا به واسطه تحصیل حضور خود را در این کشور فراهم سازد و سپس اقدام به کاریابی کند تا این امکان فراهم شود که به صورت حضوری با کارفرما مصاحبه داشته باشد و پروسه ویزا و تمام شرایط سختی که برای کارفرما وجود دارد تا از راه دور قرارداد کاری برای متقاضیان نفرستند را دور زده و کسانی که به دنبال کار هستند مهاجرت بی قید و شرط خود را رقم بزنند. حضور مهاجران خارجی موجب شده تا هلند به تنها کشوری در اروپا تبدیل شود که امکان زندگی و کار با زبان انگلیسی در اروپا را داشته باشد و آن نگاه نژاد پرستانه ای که در دیگر کشورها وجود دارد در هلند نباشد

مزایای اخذ ویزای توریستی هلند

ورود به حوزه شنگن مساوی با ورود به تمام کشورهای این منطقه است. به طوری که اگر ورود فرد از فرانسه یا هلند یا هر کشوری در حوزه شنگن باشد وی می تواند در الباقی کشورها بدون هیچ گونه زحمتی سفر کند و از تمام مراکز دیدنی و جاذبه های گردشگری و مکان های تاریخی و طبیعت زیبای این کشورها دیدن کند و به قدرت و عظمت خدا پی ببرد. چرا که انسان با دیدن نعمت های خدا در زمین و این دنیای لایتناهی می تواند بیشتر در خلق این جهان اندیشه کند و تجربه زیستی بیشتری به دست بیاورد و فکر نکند دنیا خلاصه شده در همان جایی که او زندگی می کند است و هیچ برتری نسبت به شهروندان ملیت های دیگر ندارد.

آنچه واضح و شفاف است این است که افرادی که خواهان این هستند که به کشورهای توسعه یافته ای مانند کانادا سفر کنند سابقه سفر در حوزه شنگن شانس دریافت ویزای توریستی کانادا و همچنین ویزای تحصیلی کانادا را بالا می برد لذا تعداد سفرهای توریستی به هلند می تواند این امکان را به افراد بدهد تا موفق به دریافت ویزاهای دیگر کشورهایی که شرایط ورود به آنها سخت است، شوند. بنابراین افرادی که قصد سفر و مهاجرت به هلند و کشورهای توسعه یافته دیگر مانند آمریکا را دارند می توانند به واسطه اخذ ویزای توریستی هلند سابقه سفرهای خود را قدرت بخشند.

مزایای اخذ ویزای توریستی هلند

شرایط دریافت ویزای توریستی هلند

شرایط دریافت ویزای توریستی هلند مانند اغلب کشورهای حوزه شنگن است و تفاوت چندانی ندارد و مدارک مورد نیازی که وجود دارد در ادامه آمده است اما آنچه باید مورد توجه قرار گیرد این است که تمام وابستگی های مالی و اقتصادی و خانوادگی که متقاضیان دریافت ویزای توریستی هلند باید به این دولت نشان دهند یک عامل بازدارند جهت حصول بازگشت آنها به وطن خود است. این قضیه از جایی مورد سخت گیری دولت ها قرار گرفت که تعداد نفرات زیادی به این واسطه وارد خاک کشورهای اروپایی می شدند و اقدام به اعلام پناهندگی و ماندن در این کشورها می کردند و این برای دولت ها بار مسئولیت و هزینه فرهنگی و اقتصادی داشت.

در ادامه برخی از مدارک و الزامات دریافت ویزای توریستی هلند شرح داده شده است:

برخی از مدارک و الزامات دریافت ویزای توریستی هلند

متقاضیان گرامی می توانند با یک بررسی کلی در ابتدا شرایط خود را بسنجند و تصمیم بگیرند و پس از آن که به نتیجه رسیدند که ویزای توریستی هلند یا هر کشوری در حوزه شنگن ارزشش را دارد و به کمال و رشد آنها کمک می کند برای بررسی دقیق تر شرایط خود با مشاوران ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تماس بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :