مهاجرت تحصیلی مالتا

شرایط تحصیل رایگان در مالتا

شرایط تحصیل رایگان در مالتا

علاقه مندان و متقاضیان خارجی در خصوص تحصیل در کشور مالتا و برای تامین مخارج تحصیل مربوطه، می توانند از شرایط تحصیل رایگان در مالتا آگاه شوند. برای تحصیل در کشور مالتا، آگاهی از اطلاعات دانشگاه های کشور مالتا لازم است. دانشگاه مالتا برترین و تنها ترین دانشگاه این کشور می باشد و دارای رتبه جهانی است. هدف دانشگاه های مالتا این است که آموزش، تحقیق، انتقال دانش و چشم انداز بین المللی می باشد. از اینرو دانشگاه مالتا دارای رتبه جهانی 601 می شود. از اینرو می توان گفت که انتخاب کشور مالتا برای تحصیل یکی از بزرگترین تصمیماتی است که دانشجو می گیرد.

کشور مالتا واقع در قاره اروپا، به عنوان یک قطب فرهنگی و توریستی می باشد که این گزینه را برای دانشجویانی که به دنبال یک تجربه واقعی جهانی می باشند، آسان می کند. علاوه بر این، تحصیل در کشور مالتا با چند هدیه خارق العاده همراه است. اگر خود را متعهد به مطالعه و کاوش کنید، واقعا می توانید کل کشور مالتا را کشف کنید. در این خصوص از راهنمایی های کارشناسان ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت استفاده نمایید.

شرایط و هزینه های تحصیل رایگان در مالتا

دانشگاه های کشور مالتا به 2 دسته خصوصی و دولتی تقسیم می شوند. با وجود اینکه دانشگاه های دولتی هزینه ناچیزی دریافت می کنند و هزینه دانشگاه های خصوصی نیز بسیار ارزان است. هزینه شهریه از دانشگاهی به دانشگاه دیگر متفاوت بوده و به محل دانشگاه مورد نظر در مالتا بستگی دارد. اما به طور کلی، دانشگاه های خصوصی ارزان می باشند و حدود 2000€ (یورو) دریافت می کنند.

به طور کلی در جدول زیر به بررسی هزینه های مربوط به محل اقامت جهت تحصیل در مالتا خواهیم پرداخت:

محل اقامت در مالتاهزینه به دلار
اجاره آپارتمان750$
اجاره اتاق در محل اقامت دانشجو300$
اقامت در خوابگاه500$

جدا از این هزینه ها، هزینه های دیگری از جمله هزینه های سفر روزانه و همچنین غذا، سرگرمی، بدنسازی و هزینه های بسیار بیشتر وجود دارد که هزینه ها به صورت ماهانه بین 150$ الی 300$ (دلار) برای دانشجویان خواهد بود. تجربه نشان می دهد که هزینه تحصیل در کشور مالتا برای زندگی در این کشور بین 300€ الی 600€ (یورو) در ماه است. همچنین به دانشجویان توصیه می شود که خود را تحت پوشش بیمه درمانی قرار دهند تا هزینه های درمانی دانشجو را پوشش می دهد.

شهریه دانشگاه مالتا برای دوره دکترا در جدول زیر آمده است:

نوع دانشجویان هزینه تحصیل تمام وقت به یوروهزینه تحصیل پاره وقت به یورو
شهروند اتحادیه اروپا و EEA600€1350€ الی 2000€
شهروند غیر اتحادیه اروپا و EEA11000€5500€

شرایط و هزینه های تحصیل رایگان در مالتا

5 دانشگاه ارزان جهت تحصیل رایگان در مالتا

کشورهای مدیترانه ای بیش از یک مقصد گردشگری برای مردم در سراسر جهان می باشند. کشور مالتا به عنوان یک مقصد دانشگاهی معتبر برای دانشجویانی که قصد تحصیلات عالی در خارج از کشور را دارند می باشد. در میان کشورهای مختلفی که در مدیترانه وجود دارند، دانشجویان اخیرا به کشور مالتا علاقه مند شده اند. کشور مالتا به دلیل مناظر خیره کننده و فرهنگ کوچک زنده و اصیل شهرتی جهانی دارد. به علاوه، کشور مالتا جزء یکی از اعضای کشورهای مشترک المنافع و اتحادیه اروپا می باشد. از این رو روابط اقتصادی قوی با ابر قدرت هایی مانند کشور انگلیس را حفظ می کند.

با عضویت در منطقه آموزش عالی اروپا، همچنین برنامه های تبادل در حال تبدیل شدن به ویژگی برجسته دانشگاه های کشور مالتا می باشند. برخی از موسسات در این کشور وجود دارند که شهریه ارزان تری نسبت به دانشگاه ها و موسسات دیگر می گیرند و این می تواند یک مزیت برای دانشجویان بین المللی باشد. شرایط کار در حین تحصیل در مالتا به طور کامل در مقاله مذکور شرح داده شده است.

دانشگاه های مناسب برای اطلاع از شرایط تحصیل رایگان در مالتا عبارتند از:

  • دانشگاه مالتا
  • دانشگاه آمریکایی مالتا
  • دانشکده هنر، علم و فناوری مالتا
  • بارت و دانشکده پزشکی و دندانپزشکی لندن، ویکتوریا
  • دانشگاه میدلکس مالتا

شرایط بورسیه تحصیلی جهت تحصیل رایگان در مالتا

بورسیه تحصیلی Endeavor جهت حمایت از آموزش عالی با کیفیت خوب و اطمینان از تامین بازار کار مالتا با افراد مناسب و تضمین وضعیت بهتر برای رقابت در سطح بین المللی تاسیس شد. هدف از این بورسیه حمایت از کسانی می باشد که این مسیر را دنبال می کنند تا هم در سطح تحصیلات موفق شوند و هم به طور موثر در اقتصاد کمک کنند. بورسیه های Endeavor برای مطالعاتی در دسترس است که حداکثر 3 سال طول بکشد. ارزش بورسیه تحصیلی مالتا براساس تعداد اعتبار علمی بدست آمده خواهد بود.

برای برنامه های تحصیلی که در مالتا انجام می شود، جایی که صلاحیت توسط یک موسسه معتبر ثبت شده در مالتا اعطاء می شود، ارزش بورسیه تحصیلی 58€ (یورو) برای هر اعتبار است. برای برنامه های تحصیلی که در سایر کشورها انجام می شود، جایی که صلاحیت توسط یک موسسه خارجی شناخته شده (به استثنای مالتا) و برنامه های مشترک مطالعه اعطاء می شود، مبلغ بورسیه تحصیلی 100€ (یورو) برای هر اعتبار می باشد. جهت اطلاع از شهرهای دانشجویی مالتا پیشنهاد ما به شما مطالعه مقاله مذکور می باشد.

بورسیه دیگری که در کشور مالتا وجود دارد، بورسیه های هنری مالتا می باشد. هدف طرح شرایط تحصیل رایگان در مالتا، در واقع فراهم آوردن فرصت های بیشتر برای حمایت از افرادی می باشد که استعداد فوق العاده ای در ایجاد و یا ارتقا حرفه ای در هنرها دارند. اولویت به تئاتر، موسیقی، رقص، طراحی، نویسندگی خلاق، هنرهای تجسمی یا هر ترکیبی از آنها می باشد. این بورسیه برای دانشجویانی که قبلا در یک برنامه مطالعاتی سطح 5، سطح 6، سطح 7 و یا سطح 8 ثبت نام کرده اند در دسترس می باشد. اگر قصد تحصیل در مالتا را دارید می توانید با موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :