مهاجرت تحصیلی مالتا

رشته معماری در مالتا

رشته معماری در مالتا

اگر شما قصد تحصیل در رشته معماری در مالتا را دارید حتما می دانید که این کشور به زبان انگلیسی برنامه هایی در خصوص هنر معماری ارائه می دهد. شما می توانید رشته معماری در مالتا را در مقاطع مختلفی اعم از کارشناسی و ارشد و دکترا دنبال کنید. همچنین دوره های کاربردی و فشرده تری در موسسات آکادمیک وجود دارد که شما می توانید آنها را نیز دنبال کنید. بنا بر هدف و خواسته شما می توانید یکی از این موارد زیر را پیگیری کنید. تحصیل در رشته معماری در مالتا در اولین قدم مستلزم دانش خوب و تسلط بر زبان انگلیسی است. شما همچنین بایستی در خصوص این رشته و دروس ارائه شده و نحوه تدریس و سوابق دانشگاه های مالتا نیز تحقیق کنید. مالتا کشوری است کوچک و خوش آب و هوا اروپایی که از چندین جزیره زیبا تشکیل شده است.

پس در نظر اول رشته معماری در مالتا یک انتخاب خوب به نظر می رسد، زیرا مزایای اتحادیه اروپا را دارد. از اینرو شرایط زندگی اعم از آب و هوا و زبان و فرهنگ و محیط برای شما مناسب است. قدم بعدی کسب اطلاعات برای اخذ پذیرش از دانشگاه ها و شرایط تحصیل و شرایط زندگی و اجاره خانه و هزینه های تحصیل مانند شهریه و زندگی است. دوره معماری در دانشگاه های کشور مالتا تعادل را بین دانش نظری و عملی و خلاقیت و دانش را ایجاد می کند. اگر شما در کنار دانش و علم ساخت و ساز می خواهید هنر و ایده های خود را اجرا کنید، رشته معماری در مالتا برای شما مناسب است و کارشناسان خبره ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت شما را در راستاری رسیدن به این آرزو همراهی می نماید.

شرایط تحصیل در رشته معماری در مالتا

شرایط تحصیل رشته معماری در مالتا به عنوان یک علم و هنر ایجاد سازه ها را بررسی می کند. در اصل کار معمار در ساخت بناها و ساختمان ها نهفته کردن هنر و ایده و خلاقیت خود است. یک معمار می تواند به شخصی تبدیل شود که دارای تخیل، خلاقیت و ذهنی تحلیلی باشد. وظیفه اصلی برنامه های معماری توسعه و طراحی فنی پروژه ساختمانی آینده است. یک متخصص در این زمینه کارهای مربوط به برنامه ریزی شهری، معماری ساختمان های عمومی و صنعتی و مرمت آثار تاریخی را انجام می دهد. دانشگاه های موجود در مالتا این رشته را به شکل 2 ساله و 4 ساله برای کاردانی و کارشناسی ارائه می دهند. البته در این دوره ها مشترکاتی وجود دارد. در این کشور دانشگاه مالتا و دانشگاه آمریکایی مالتا برای تحصیل در رشته معماری در اولویت قرار دارند. زیرا به زبان انگلیسی ارائه می شوند و شهرت خوبی در عرصه جهانی داشته اند.

دانشگاه مالتا عالی ترین موسسه آموزشی در مالتا است. این بودجه به طور عمومی تأمین می شود و برای همه کسانی که شرایط لازم را دارند مجاز است. طی چند سال گذشته، این دانشگاه ساختارهای خود را مرور و به روز کرده است تا با روند بولونیا و منطقه آموزش عالی اروپا همخوانی داشته باشد. این دانشگاه با آگاهی از نقش عمومی خود، در ایجاد دوره هایی مناسب و به موقع در پاسخ به نیازهای کشور تلاش می کند. عالی ترین نهادهای حاکمیتی دانشگاه، شورا و سنا هستند. حدود 11000 دانشجو وجود دارد که بیش از 650 دانشجوی بین المللی از 77 کشور مختلف، در دوره های تحصیلات تکمیلی و دیپلم تحصیل می کنند. همچنین این دانشگاه به طور منظم میزبان تعداد زیادی دانشجوی اراسموس و سایر دانشجویان تبادل است.

شرایط تحصیل در رشته معماری در مالتا

اهداف رشته معماری در مالتا

اگر نیاز به درک فضا و یا گذراندن یک دوره پیش از دانشگاه در مالتا دارید نگران نباشید، زیرا یک دوره مقدماتی تحصیلات بنیادی، دانش آموزان دبیرستانی بین المللی را که تحصیلات متوسطه یا دبیرستان خود را در خارج از کشور به پایان رسانده اند و اما شرایط لازم را برای ورود ندارند را مجاز به پذیرش در دوره کارشناسی در دانشگاه مالت می کند. کالج های جونیور متصل به دانشگاه ها می باشند که شرایط دانشجویان را برای دانشگاه ها آماده می کنند. دوره های تحصیلی در دانشگاه ها برای تولید متخصصان بسیار واجد شرایط، با تجربه تحقیق، طراحی شده اند که نقش های اصلی را در صنعت، تجارت و امور عمومی افزایش دهند.

رشته های معماری در مالتا در پایان دوره خود دانشجویان را قادر می سازد تا یک پروژه عملیاتی جدید ارائه کنند و نتایج تحصیل در رشته معماری موارد زیر می باشد:

  • توانایی ایجاد طرح های معماری که متضمن زیبایی شناسی و علم فنی است
  • شناخت کافی از تاریخ و نظریه های معماری و هنرها، فن آوری ها و علوم انسانی مرتبط با آن
  • دانش هنرهای زیبا موثر در کیفیت طراحی معماری
  • دانش کافی در زمینه طراحی شهری
  • درک درستی از رابطه بین افراد و ساختمان ها و محیط
  • درک حرفه معماری و نقش معمار در جامعه
  • درک روش های تحقیق و تهیه خلاصه برای یک پروژه طراحی
  • طراحی شهری و حفاظت از میراث فرهنگی و باستانی و تاریخی

جهت اطلاع از شرایط تحصیل در مالتا پیشنهاد ما به شما مطالعه مقاله مذکور می باشد.

دانشگاه های تحصیل رشته معماری در مالتا

رشته معماری به طور کلی حدود 27000€ الی 35000€ (یورو) در سال هزینه دارد. شما می توانید در طول دروان تحصیل خود ساعات محدودی را شاغل شوید و درآمد کسب کنید همچنین شما می توانید از بورسیه ها نیز بهره ببرید. معماری شهری معماری و طراحی و برنامه ریزی شهری و معماری ساختمان و طراحی داخلی چند رشته مرتبط هستند که شما می توانید در مقاطع مختلف آن را در دانشگاه های برتر مالتا یعنی دانشگاه مالتا دانشگاه آمریکایی مالتا و کالج علم و هنر و فناوری مالتا و دانشگاه میدلکس مالتا که همگی میزبان دانشجویان بین المللی هستند تحصیل کنید.

شما می توانید در شرکت و موسسات و سازمان ها در زمینه معماری فنی و اجرایی و طراحی معماری و یا مرمت آثار و بنا مشغول به کار شوید. در خصوص اطلاع از شرایط کار در مالتا پس از اتمام دوره تحصیلی، مطالعه مقاله لینک شده خالی از لطف نخواهد بود. در صورتی که نیاز به کسب اطلاعات تخصصی تر دارید می توانید با موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :