مهاجرت تحصیلی اتریش

رشته حسابداری در اتریش

رشته حسابداری در اتریش

علاقه مندان بین المللی به رشته حسابداری می توانند تحصیل در رشته حسابداری در اتریش را به عنوان بهترین گزینه انتخاب جهت تحصیل انتخاب کنند. زمانی مرکز قدرت امپراتوری بزرگ کشور اتریش بود، پس از شکست در جنگ جهانی اول به یک جمهوری کوچک تقلیل یافت. پس از الحاق توسط آلمان نازی در سال 1938 و متعاقبا اشغال آن توسط متفقین پیروز در سال 1945، وضعیت اتریش همچنان نامشخص بود. معاهده ایالتی در سال 1955 امضاء شد و به اشغال آن پایان داد. استقلال اتریش را به رسمیت شناخت و اتحاد آن با آلمان را منع کرد.

قانون اساسی در همان سال «بی طرفی دائمی» این کشور را شرط عقب نشینی ارتش شوروی اعلام کرد. فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی در سال 1991 و ورود اتریش به اتحادیه اروپا در سال 1995 معنای این بی طرفی را تغییر داده است. اتریش در سال 1999 به عنوان یک کشور مرفه و دموکراتیک وارد اتحادیه اقتصادی و پولی اتحادیه اروپا شد. بدین ترتیب بسیاری این کشور را برای تحصیل یا ادامه کار و زندگی انتخاب می کنند. کارشناسان ما در بخش مشاوره تلفنی و حضوری سیران سروش سعادت به بررسی کامل این موضوع خواهند پرداخت.

دوره های تحصیل رشته حسابداری در اتریش

دوره هایی که برای تحصیل در اتریش در رشته حسابداری وجود دارد دوره هایی در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد می باشد. فارغ التحصیلان در کارشناسی ارشد رشته حسابداری، می توانند در رابطه با اطلاعات مالی مشاغل مختلف و سازمان ها و شرکت های مختلف کار کنند. در دوره کارشناسی دانشجویان رشته حسابداری دروس حسابداری مالی، مدیریتی و مالیاتی، حسابرسی، همراه با سیستم های اطلاعات حسابداری را مطالعه می کنند. شرایط مهاجرت به اتریش به طور کامل در مقاله مذکور شرح داده شده است.

ز وظایف یک فارغ التحصیل کارشناسی رشته حسابداری می توان به نظارت، تهیه اطلاعات مالی و مالیاتی شرکت ها، مشاغل و ارگان های دولتی و همچنین کمک به مشتریان فردی برای آماده سازی برای روز مالیات، تجزیه و تحلیل فرم های مالیاتی، به علاوه خلاصه وضعیت مالی فعلی اشاره کرد. دانشگاه گراتس در کشور اتریش این دوره را ارائه می دهد. از وظایف فارغ التحصیل کارشناسی ارشد در رشته حسابداری می توان به مدیریت مالیات و حسابداری مدیریت، پرداخت حقوق کارمندان شرکت، پرداخت قراردادهای مدنی، اجرای کارهایی با هدف کاهش هزینه کسر مالیات، و ارائه گزارش های مالیاتی اشاره کرد.

شهریه در نظر گرفته شده برای این رشته در جدول زیر شرح داده شده است:

دورهشهریه در هر ترم به یوروطول دوره
کارشناسی72672€بین 3 تا 4 سال
کارشناسی ارشد88800€یک سال

دوره های تحصیل رشته حسابداری در اتریش

دانشگاه گراتس برای تحصیل حسابداری در اتریش

دانشگاه گراتس، واقع در شهر گراتس یکی از بزرگترین دانشگاه اتریش می باشد که دومین دانشگاه بزرگ دانشگاه در اتریش است. همچنین، دانشگاه گراتس، قدیمی ترین دانشگاه این شهر است که در سال 1585 تاسیس شد. هنگام ثبت نام برای پذیرش در دانشگاه گراتس اتریش، باید تمام مدارک لازم را تهیه کنید. لیستی از مدارک لازم را مستقیماً از دانشگاه بخواهید، زیرا ممکن است با توجه به کشور مبداء متقاضی این مدارک متفاوت باشد.

با این حال مدارکی که برای درخواست در این دانشگاه به طور عمومی مورد نیاز است در لیست زیر آمده است:

  • تمام اسناد دانشگاهی پیشین
  • تکمیل فرم درخواست آنلاین
  • گواهینامه TOEFL
  • گذرنامه
  • شماره تماس
  • پست الکترونیک
  • عکس
  • ارائه تمکن مالی
  • رزومه تحصیلی متقاضی (فارغ التحصیل، کارشناسی ارشد)

همان طور که در لیست بالا ملاحظه کنید، این مدارک مدارک کلی می باشد که باید آنها را تهیه کنید. شما همچنین می توانید با تماس به سفارتخانه اتریش در کشور خود یا از طریق سایت اصلی دانشگاه گراتس از لیست کامل مدارک آگاهی داشته باشید. توجه داشته باشید که این دانشگاه که یکی از برترین دانشگاه های اتریش است، فقط دوره کارشناسی رشته حسابداری را ارائه می دهد. شهر گراتس با 400000 نفر جمعیت به عنوان یک شهر دانشجویی شناخته می شود و در جنوب کشور نزدیک به مرزهای مجارستان و اسلوونی واقع شده است. بنابراین دانشجویان می توانند از سفرهای آخر هفته در کشورهای همسایه اروپای شرقی لذت ببرند.

مزایای تحصیل در رشته حسابداری در اتریش

یکی از مزیت های تحصیل در اتریش این است که دهنیتی آرام نسبت به دانشگاه دارید. عموما دروه تحصیلی بین 3 تا 5 سال می باشد که محدودیتی در زمان تحصیل وجود ندارد. بنابراین دانشجویانی که در اتریش تحصیل می کنند، نسبت به دانشجویانی که در انگلیس تحصیل می کنند استرس کمتری دارند. هزینه های دوره ها در دانشگاه های اتریش به خصوص برای دانشجویان اتحادیه اروپا کم تر می باشد.

زبان آلمانی پرکاربردترین زبان در سراسر جهان می باشد، اما اگر بخواهید در اتریش چه در حین تحصیل چه بعد از فارغ التحصیلی شاغل شوید، باید زبان آلمانی بلد باشید. این مهم، برای دانشجویان و فارغ التحصیلان حسابداری، صنایع مکانیک، مهندسی، خودرو، صنایع مالی و نساجی تشدید می شود و فرصت کار در اتریش و آلمان را فراهم می کند. برای تحصیل در رشته حسابداری و کسب اطلاعات درخصوص هزینه تحصیل در اتریش می توانید با موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :