مهاجرت تحصیلی اسپانیا

رشته بازیگری در اسپانیا

رشته بازیگری در اسپانیا

تحصیل در رشته بازیگری در اسپانیا امکان بروز و ظهور آینده ای روشن و تخصصی در زمینه کاری را برای متقاضیان بین المللی فراهم می آورد. اسپانیا محل ظهور هنرمندان بسیاری است و از آن به عنوان مهد هنر و فرهنگ یاد می شود. اسپانیا طیف گسترده ای از دوره ها و برنامه ها را در تمام مقاطع آموزش عالی، از دوره کارشناسی تا کارشناسی ارشد، دکترا و حتی فوق دکترا ارائه می دهد. یک آموزش دقیق بازیگری، فرصتی را برای دنبال کردن به عنوان یک بازیگر حرفه ای در تئاتر، تلویزیون، فیلم، رادیو و سایر رسانه ها فراهم می کند.

اسپانیا در عین حال که تمام ابزارهای لازم را برای آماده سازی برای حضور حرفه ای در صنعت هنرهای نمایشی فراهم می کند، جاذبه های شگفت انگیز فرهنگی و تفریحی را در کنار مناظر باشکوه طبیعی و شهری، برای متقاضیان ارائه می دهد. در خصوص کسب اطلاعات بیشتر در خصوص رشته بازیگری در اسپانیا با کارشناسان ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تماس حاصل فرمائید.

مبانی رشته بازیگری در اسپانیا

مبانی مدرک کارشناسی بازیگری پایه خوبی برای دانش متقاضیان در این زمینه است. تکنیک ها و مدل هایی را در زمینه تئوری و عملی بازیگری، عملکرد عمومی، مطالعات صحنه، صدا و حرکت، مهارت های بدنی، مهارت های شنوایی، طراحی و پروژه های بین رشته ای، مهارت های حرفه ای بازیگری و مطالعات تولیدات کوچک، مورد مطالعه و بررسی قرار می دهد. این مهارت ها با کاوش در متن های متنوع چالش برانگیز کلاسیک و معاصر، تئاتر، بازیگری مقابل دوربین و رادیو توسعه می یابد و گزینه های شغلی متفاوتی را برای دانشجویان آماده می کند. مدرکی که ارایه می شود، شامل سخنرانی ها و سمینارها، همچنین ارزیابی های عملی و جلسات تئاتر است.

مهارت های اصلی در بازیگری، صدا، حرکت را فراهم می کند. تاریخ تئاتر، تجارت صنعت هنر و تئوری اجرا و انتقاد، بداهه پردازی، تجزیه و تحلیل متن، مطالعات صحنه، پروژه بازی رئالیستی و جنبش بازیگران را نشان می دهد. همه کلاس های تکنیک فعال و عملی هستند و نیاز به کار گروهی و فردی دارند. مبانی رشته پرستاری در اسپانیا و پروژه های عملی مبتنی بر استودیو و بازی مقابل دوربین، تکنیک ها و خلاقیت فردی در مهارت های اصلی آموزش داده می شود. ضمنا همکاری بین بازیگران و فیلمسازان یک رویکرد پویا و چند رشته ای را برای یادگیری ایجاد می کند که مورد بررسی و واکاوی قرار می گیرد. بازیگری به منظور گسترش و توسعه مهارت های فنی، رویکردها و استراتژی های بداهه نوازی و بررسی و شناسایی خصوصیات فردی به عنوان بازیگر طراحی شده است.

مبانی رشته بازیگری در اسپانیا

دانشگاه های مخصوص رشته بازیگری در اسپانیا

اسپانیا دارای سابقه طولانی تحصیلات عالیه است در کل 76 دانشگاه در اسپانیا وجود دارد که 45 دانشگاه توسط دولت اداره می شوند و بودجه آنها تأمین می شود. در حالی که 31 دانشگاه خصوصی هستند یا توسط کلیسای کاتولیک اداره می شوند. اکثر این دانشگاه ها در رتبه برتر جهانی قرار دارند و بیشترین دانشگاه های مخصوص رشته بازیگری در اسپانیا در مادرید پایتخت و شهر دوم بارسلونا وجود دارد. در خصوص تحصیل در اسپانیا و کسب اطلاعات بیشتر مقاله لینک شده را مطالعه بفرمائید.

دانشگاه برتر اسپانیا، که همه در 300 دانشگاه برتر جهان قرار دارند، عبارتند از:

نام دانشگاهتوضیحات
دانشگاه بارسلونادانشگاه بارسلونا با کسب رتبه 166 ام، دومین دانشگاه دارای رتبه برتر اسپانیا در جهان است. این دانشگاه شهری دارای چندین دانشگاه است که در سراسر بارسلونا و مناطق اطراف آن در سواحل شرقی اسپانیا گسترش یافته اند.
دانشگاه پمپئو فابرابه عنوان UPF شناخته می شود. این دانشگاه در بارسلون اسپانیا واقع شده است و دارای 3 پردیس(دانشگاه های Cituadella ، Poblenou و Mar) نزدیک به یکدیگر در قلب شهر است.
دانشگاه خود مختار مادریدرتبه 159 را کسب کرده است. این دانشگاه 3 پردیس دارد که پردیس اصلی، پردیس کانتوبلانکو در 15 کیلومتری شمال مادرید واقع شده است.
دانشگاه والنسیااین دانشگاه دارای 3 پردیس در والنسیا، اسپانیا و کلانشهرهای اطراف آن است. والنسیا، یک شهر ساحلی، تقریبا در 220 مایلی شرق مادرید واقع شده است. شهریه برای دانشجویان داخلی و خارجی یکسان است.

هزینه زندگی دانشجویی در اسپانیا

باید توجه داشت که مادرید و بارسلونا هر 2 از گران ترین شهرهای اروپا هستند، گرچه می توان شهرهای کوچکتری مانند گرانادا، سانتاندر و آلیکانته که از نظر اقتصادی مناسب تر است را مورد بررسی قرار داد. یکی از مهمترین موارد برای دانشجویان در اسپانیا یافتن مسکن مناسب است. محل اقامت دانشجویان عموما توسط دانشگاه های اسپانیا در سالنهای اقامت دانشجویان (Colegios Mayores) یا آپارتمان های دانشجویی تأمین می شود. هزینه اجاره و اقامت بسته به موقعیت مکانی که انتخاب می کنید، امکانات رفاهی و سایر عوامل متفاوت است.

به طور معمول، یک آپارتمان در بارسلونا حدود 850€ (یورو) است، در حالی که آپارتمان یک خوابه در مادرید ماهانه حدود 1000€ (یورو) هزینه دارد. علاوه بر اجاره، هنگام انتخاب محل اقامت مناسب دانشجویی، باید به هزینه حمل و نقل عمومی، غذا و سایر خدمات شهری نیز فکر کرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در باب هزینه زندگی در اسپانیا پیشنهاد ما به شما مطالعه مقاله لینک شده می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه تحصیل در کشور اسپانیا و فرآیند اخذ پذیرش و اعزام دانشجو به اسپانیا از مشاوران دلسوز و موفق موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت که همیشه آماده راهنمایی کامل به صورت رایگان هستند، بهره لازم و مفید را ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :