مهاجرت به کشور پرتغال

جشن های سالیانه کشور پرتغال

جشن های سالیانه کشور پرتغال

جشن های سالیانه کشور پرتغال شامل طیف متنوعی از جشن ها، بزرگداشت های ملی و مذهبی می شود که آگاهی از تاریخ های مشخص خالی از لطف نخواهد بود. در پرتغال جشن و مراسمات بسیاری برای هر سلیقه ای برگزار می شود. آئین های بت پرستانه، رویدادهای هفته مقدس، جشن های غذا، نمایش های بزرگ راک و دیگر جشن هایی که در ادامه برای شما خواهیم گفت همگی از زیبا ترین و معروف ترین جشن های سالیانه است. پرتغالی ها عاشق مهمانی ها هستند. فراتر از رویدادهای بزرگ، هر شهر یک جشن مقدس یا جشنواره برداشت دارد، که می تواند یک جشن چند روزه غذا و سرگرمی باشد. قبل از اینکه برنامه سفر خود را تنظیم کنید، تاریخ جشنواره را بررسی کنید. بسیاری از توریست ها در این زمان ها به پرتغال سفر می کنند. بیشتر روستاها و شهرهای پرتغال جشنواره سنتی زیارت روماریا را دارند. این جشنواره های سنتی تاریخ، دین و فرهنگ پرتغال را جشن می گیرند.

همچنین برخی از رویدادهای معاصر عالی در طول سال وجود دارد، از جمله جشنواره های موسیقی، مجسمه های شنی. بازدید از کشور پرتغال در یکی از این جشنواره های برتر راهی عالی برای تجربه فرهنگ غنی پرتغال و بازدید از این کشور است. کارناوال رژه سراسری پرتغال، با لیسبون و شهرهای آلگاروه جشن ویژه دیدنی و جذابی است. جشنواره های کارناوال در پرتغال به قرن ها قبل برمی گردد که مردم در آن جشن های عظیم برگزار می کردند تا تمام گوشت ها را بخورند. در طول هفته مقدس، در سراسر پرتغال موکب هایی برگزار می شود که با شکوه ترین ها در براگا است، جایی که مردم محلی کل مرکز شهر را با گل و چراغ تزئین می کنند. مقاله پشرو به نگارش مقاله نویسان ماهر ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت می باشد.

جشن های مذهبی سالیانه کشور پرتغال

در ماه مارس تا آگوست جشنواره بین المللی مجسمه سازی شن و ماسه برگزار می شود. این جشنواره در آلگاروه، از سال 2003 برگزار می شود. هنرمندان از حدود 40000 تن شن و ماسه در مساحت 15000 متر مربع برای ایجاد مجسمه های شنی استفاده می کنند. این هنرمندان اشخاص، مکان ها و اشیا را با جزئیات باورنکردنی به تصویر می کشند. بعضی از مجسمه ها حتی تا ارتفاع 12 متری هم اوج می گیرند. جشنواره صلیب ها، بزرگترین رویداد سالانه در بارسلوس، مینهو است. تا قرن نوزدهم، این جشنواره کاملا مذهبی بود و زائران از سراسر پرتغال را به خود جذب می کرد. امروزه، این یک جشن کاملا سکولار است که شامل رژه های مردم محلی با لباس محلی، نمایش سیرک، مسابقات اسب و آتش بازی است. در ژوئن روز جشن سنت آنتونی در لیسبون است که یکی از جشن های مذهبی سالیانه کشور پرتغال خواهد بود.

در طول جشنواره ضیافت سنت آنتونی در 12 ژوئن، منطقه آلفاما در لیسبون با چراغ ها و پخش کننده های آب تزیین شده است. هوا پر از بوی ساردین است که در خانه ها و رستوران ها کباب می شود. جشنواره های موسیقی در پرتغال نیز با استقبال رو به رو می شود. جشنواره موسیقی به مدت 4 روز می باشد و در تاریخ 20-21 و 27-28 ژوئن برگزار می شود. نوازندگان برجسته بین المللی و دی جی و همچنین استعدادهای درخشان خود را برای ان جشنواره آماده می کنند. جشنواره دیگری نیز وجود دارد که به سنت جان باپتیست ادای احترام می کند و بیش از 600 سال در 23 ژوئن در پورتو برگزار می شود. با مهمانی های خیابانی آغاز می شود و موسیقی بعد از ظهر آغاز می شود و مهمانی تا اواخر شب ادامه دارد. در مهمانی فانوس ها را آزاد می کنند و از نمایش آتش بازی نیمه شب لذت می برند.

جشن های مذهبی سالیانه کشور پرتغال

جشنواره های محلی سالیانه در پرتغال

در ماه جولای جشنی برگزار می شود که در طی 2 هفته اول ماه ژوئیه، دختران در خیابان های Tomar با انبوهی از نان بر روی سر خود به عنوان بخشی از جشنواره سینی ها رژه می روند. این مراسم که به عنوان جشن روح القدس نیز شناخته می شود، بزرگترین و تماشایی ترین مراسم تامار است. با این حال، این فقط هر 4 سال یک بار اتفاق می افتد. مردم با دختران پوشیده از تابلو به صورت جفت راه می روند. موکب های سنتی دیگری نیز در کنار رژه اصلی وجود دارد. در ماه نوامبر نیز جشنی برای مسابقات اسب برگزار می شود. Golegã پایتخت اسب پرتغال است. این انجمن دارای سابقه ای طولانی است. امروزه، هزاران بازدید کننده برای برگزاری جشن دو هفته ای نمایشگاه ملی اسب و برای جشن نژاد پرتغالی در یکی از برجسته ترین جشنواره های مربوط به اسب به پرتغال می آیند.

جشنواره های محلی سالانه در پرتغال در روز سنت مارتین در 11 نوامبر جشن گرفته می شود. سنت مارتین یک سرباز رومی بود که عبای خود را از وسط نصف کرد تا آن را به یک گدا بدهد تا گرم شود. پس از آن خورشید بیرون آمد تا او را گرم کند. در نتیجه، روزهای گرم زمستان در آغاز ماه نوامبر، تابستان سنت مارتین نامیده می شود. پس از مهمانی های کارناوال، متدینان با موکب های مذهبی باشکوه سمنا سانتا این کار را بر عهده می گیرند. انتخاب شماره یک برای جشن های عید پاک Braga است. جشنواره بین المللی فیلم مستقل اواخر آوریل جشنواره ای به مدت 11 روز است که بهترین فیلم های مستقل را از سراسر پرتغال و سراسر جهان نمایش می دهد. جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره هزینه زندگی در پرتغال پیشنهاد ما به شما مطالعه مقاله مذکور می باشد.

مهم ترین جشن های سالیانه کشور پرتغال

5 هفته پس از یکشنبه عید پاک، مهمترین جشنواره آزورها در جزیره سائو میگوئل برگزار می شود. این جشنواره هزاران پیرو را از آزورها و سراسر جهان به پونتا دلگادا می کشد تا با چراغ، گل، هدیه، رقص، موسیقی و غذا در طول مدت 6 روز از معجزات مسیح مقدس تجلیل کنند. قبل از مورها، قبل از رومی ها، بیشتر اروپای غربی تحت حاکمیت سلت ها اداره می شد و در مناطق دور افتاده در پرتغال، هنوز هم می توانید برخی از تأثیرات سلتیک را ببینید، به ویژه در 25 دسامبر و 26 دسامبر یک مهمانی 2 روزه برای جشن انقلاب زمستانی یا آغاز چرخه کشاورزی است. رقص، موسیقی، ماسک و لباس و غذا مانند نان های شیرین و کباب بز و خوک از غذاهای ویژه ای است که در این زمان پخته و سرو می شود.

مهم ترین جشن های سالیانه کشور پرتغال عبارتند از:

  • کریسمس
  • هفته پاک
  • سنت جان
  • سنت آنتونی

پرایا گراند در پرتغال به عنوان پایتخت غیر رسمی ورزش های آبی پرتغال شناخته می شود. بین ماه ژوئن و آگوست، برترین هیئت های بدنسازی جهان برای مقابله با امواج اقیانوس اطلس حرکت می کنند. بازدیدکنندگان می توانند در مسابقات والیبال شرکت کنند. جشنواره رقص لیسبون جشن دیگری از فرهنگ این کشور است. اگرچه این جشنواره نسبتا جدیدی است که در سال 2016 راه اندازی شده است، اما در حال حاضر محبوبیت گسترده ای پیدا کرده است. برای تقریبا یک ماه، شهر کوچک قرون وسطایی اوبیدوس، در ساحل شمال لیسبون، با مجسمه های شکلات مسابقه و جشنواره بین المللی شکلات برگزار می کند. اگر شما قصد مهاجرت به پرتغال یا اخذ ویزای پرتغال را دارید و قصد مشاوره با متخصصان را دارید با موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :