مهاجرت به کشور مالتا

تعطیلات رسمی کشور مالتا

تعطیلات رسمی کشور مالتا

کشور مالتا بیش از هر کشور دیگری در اتحادیه اروپا تعطیلات دارد و متقاضیان بایستی در مورد تعطیلات رسمی کشور مالتا، اطلاعات کافی کسب کنند. از آنجا که دین مردم مالتا عمدتا کاتولیک رومی است و برای بیشتر این اعیاد مقدس یا رویدادهای داخل کتاب مقدس، جشن برگزار می کند، ماده 3 قانون تعطیلات ملی و سایر تعطیلات رسمی تمایز بین تعطیلات ملی و مذهبی را ارائه می دهد که تعطیلات ملی تعطیلات عمومی است و در آن موارد پرچم ملی مالتا در ساختمان های دولتی به اهتزاز در می آید.

تعطیلات ملی در مالتا، نشان دهنده وقایع مهم تاریخ مالتا است. این روزها به عنوان تعطیلات رسمی رعایت می شود و طبق قانون است و در طول سال 5 عید ملی وجود دارد که از جمله آن روز استقلال، روز جمهوری، روز آزادی، جشن بانوی پیروزی ها و سته گیوگو می باشد. از سوی دیگر، تعطیلات رسمی بیشتر مربوط به سنت های مذهبی است، جایی که چندین جشن مذهبی در شهرهای مختلف برگزار می شود. تعطیلات رسمی در کشور مالتا، روزهای سال نو، جشن شکسته شدن کشتی سن پل، جشن مقدس جوزف، جمعه مقدس، روز کارگر، جشن سن پیتر و سن پل، جشن عروج مقدس، جشن بارداری نابالغ و روز کریسمس می باشد. کارشناسان ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در راستای مهاجرت شما به کشور مالتا راهنمایی های لازم را در اختیار شما قرار خواهند داد.

تعطیلات سال نو رسمی کشور مالتا

تعطیلات سال نو رسمی کشور مالتا و روز سال نو در تقویم میلادی اولین روز سال است. روز سال نو در همه کشورهایی که تقویم میلادی را رعایت می کنند، به استثنای اسرائیل، تعطیل رسمی است. این امر مالتا را به یکی از کشورهایی که دارای بیشترین تعطیلات عمومی در جهان است، تبدیل می کند. برخی از کشورها همچنین ممکن است 2 ژانویه را به عنوان تعطیلات اضافی سال نو داشته باشند. کشورهایی که هنوز از تقویم جولیان استفاده می کنند روز سال نو را در 14 ژانویه برگزار می کنند. در حالی که کریسمس در اینجا بیشتر یک تعطیلی خانوادگی است، سال نو دارای تبلیغات عمومی بیشتر است، و مراسم آتش بازی و مهمانی های خیابانی در آن غالب است.

جشن محبوب سن پل هر ساله در تاریخ 10 فوریه برگزار می شود و از میان ده ها روز مقدس، در تقویم کلیسا، در مالتا، جشن سن پاول معدود جشنی است که دارای وضعیت تعطیلی ملی هست. تاریخچه ای جشن این است که پل به عنوان زندانی با کشتی در حال سفر بوده است، کشتی در اثر طوفان آسیب دیده بود و در مالتا غرق شد و هنگام آتش سوزی، پل توسط مار سمی گزیده شد و مردم محلی از اینكه وی هیچگونه عوارض گزیدگی نداشت، متعجب بودند. سپس پل یک مقام جزیره را شفا داد، پس از آن بسیاری از جزیره ها برای دریافت شفا به نزد پل مقدس آمدند و او حامی مالتا و قربانیان مارگزیدگی نامیده می شود.

تعطیلات سال نو رسمی کشور مالتا

تعطیلات رسمی روز آزادی و کارگر در کشور مالتا

نوزدهم مارس به عنوان جشن مقدس جوزف در سرزمین های دیگر نیز مانند ایتالیا، اسپانیا و سایر کشورها برگزار می شود. جشن مقدس جوزف از قرن دهم هجری شمسی، به عنوان یک روز یادبود ویژه مشاهده می شود. بنابراین سنت های مربوط به آن بسیار عمیق بر پا می شود. این تعطیلات همیشه با گرفتن روزه گوشت بزرگ برگزار می شود و همچنین میزهای مهمانی بدون گوشت، می باشد. جوزف مقدس شوهر مریم مقدس و پدر عیسی بود و در الهیات کاتولیک حامی نجارها است. در مالتا، در 31 مارس که روز آزادی نام دارد نیروهای انگلیسی و واحدهای دریایی از جزیره مالتا، در نهایت، به طور کامل خارج شدند. روز آزادی نیز یکی از تعطیلات رسمی این کشور است و جشن این روز هر ساله، همراه با دیگر یادبود های بزرگ میهن پرستانه برگزار می شود.

بسیاری از کشورها جمعه مقدس را به عنوان یک تعطیل مذهبی ملی در روز جمعه قبل از عید پاک و یا در تاریخ دیگری برگزار کنند. در مالتا، در چند سال اخیر این سنت به ترتیب در تاریخ های 10 آپریل، 19 آپریل،30 مارس و 14 آپریل انجام شده است و به یاد مصلوب شدن و مرگ عیسی مسیح می باشد. روز کارگر نیز از تعطیلات بین المللی در اول ماه می است که معمولا به عنوان بزرگداشت دستاوردهای جنبش کارگری از آن یاد می شود. این تعطیلات همچنین در بیش از 80 کشور با یک تعطیلی عمومی شناخته می شود. شرایط و موارد مربوط به هزینه زندگی در مالتا به طور کامل در مقاله مذکور شرح داده شده است.

تعطیلات روز مادر، پدر و جشن عروج در مالتا

روز مادر و روز پدر در مالتا تعطیل عمومی نیست، بلکه تعطیل قانونی ملی است که به ترتیب در روزهای 2 می و 21 ژوئن در مالتا برگزار می شود. روز مادر و روز پدر در سراسر جهان، در بیش از 50 کشور برگزار می شود، اگرچه همه کشورها این روزها را در یک تاریخ مشخص جشن نمی گیرند. جشن ملی سته جیوگو نیز همیشه در 7 ژوئن برگزار می شود که تعطیل رسمی است و بزرگداشت 4 شورشگر است که در 7 ژوئن 1919 توسط نیروهای انگلیسی کشته شدند. تاریخچه مربوط به این شورش، بسیار پیچیده است و دلایل و توجیهات آن بسیار بحث برانگیز است، به هر حال در مالتا، این 4 شورشگر کشته شده را به عنوان قهرمان ملی و از 7 ژوئن به عنوان روز ملی مالتا، یاد می شود.

جشن عروج یک جشن مذهبی است که عمدتا توسط کاتولیک های روم و معتقدان ارتدوکس شرقی مشاهده می شود و در تاریخ 15 آگوست، با هدف بزرگداشت اتفاق عروج روح مریم مقدس به آسمان برپا می شود. در مالتا، این جشن در 7 منطقه با شهرداری های مختلف در سراسر جزیره مالتا و در طول تاریخ مالتا، با ارادت خاصی برگزار می شود و از اهمیت بالایی برخوردار است. علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مهاجرت به مالتا و مشاوره رایگان، با کارشناسان موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تماس حاصل فرمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :