مهاجرت به کشور کانادا

آشنایی با جزیره پرنس ادوارد کانادا

آشنایی با جزیره پرنس ادوارد کانادا

در جهت آشنایی با جزیره پرنس ادوارد کانادا اطلاعاتی در خصوص فرصت های شغلی، سبک زندگی و فرهنگ ها در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت. کانادا کشوری بزرگ با جوامع کوچک و بزرگ است. ایالت جزیره پرنس ادوارد کانادا به خاطر مناظر زیبا، سواحل ماسه قرمز، هزینه پایین زندگی و کیفیت بالای زندگی شهرت دارد. در مقایسه با سایر استان ها، جمعیت جزیره پرنس ادوارد بسیار اندک است، فرصتی را برای تازه واردان فراهم می کند تا در عین استقبال از یک سبک زندگی در یک شهر کوچک، زندگی و حرفه ای موفق و کامل داشته باشند. طبیعت زیبا و ساکنان صمیمی، اهمیت تاریخی و محصولات فراوان دریایی تنها برخی از جنبه های جزیره ادوارد است که سفر هر تازه وارد به یک اقامت دائم در کانادا را تقویت و تبدیل می کند. جهت اخذ مشاوره های تخصصی با کارشناسان ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تماس حاصل فرمائید.

آشنایی از نظر فرهنگ جزیره پرنس ادوارد کانادا

ساکنان جزیره مانند سایر استان های اقیانوس اطلس، شهرت بسیار خوبی دارند و با مردمی خوش برخورد، از سراسر جهان هستند. جزیره پرنس ادوارد هویت فرهنگی خود را طنابی از رشته های بهم پیوسته توصیف می کند، هر رشته یک گروه فرهنگی است که این جزیره را به خانه خود تبدیل کرده و در طول سال ها به همراه سایر گروه ها به یک جامعه متنوع تبدیل شده است. کاوشگران اروپایی برای اولین بار در قرن شانزدهم وارد جزیره پرنس ادوارد شدند، آکادی ها، شهرک نشینان فرانسوی در سواحل شمال آتلانتیک، اندکی پس از آن شروع به ساختن جزیره پرنس ادوارد کردند. تأثیر آنها را می توان در بسیاری از فرانسه زبانان در این جزیره و همچنین در موسیقی، غذا و فرهنگ مشاهده کرد. فرهنگ آنها را می توان در موزه آکادیان در میسوش کشف کرد. آرایش چند فرهنگی جزیره پرنس ادوارد تحت تأثیر تازه واردان از سراسر جهان است.

طبق سرشماری سال 2016 کانادا، متداول ترین کشورهای مبدا شامل چین، انگلستان، ایالات متحده، فیلیپین، هلند، آلمان، ایران، هند، سوریه و نپال می شود. در جزیره پرنس ادوارد، انگلیسی زبان اصلی است. با این حال، بسیاری از افراد به زبان رسمی دیگر کانادا، فرانسه صحبت می کنند. جزیره پرنس ادوارد با 12.7%، سومین بالاترین نرخ دوزبانگی، زبان انگلیسی و فرانسوی است. با این حال زبان های ماندارین، تاگالوگ، عربی، نپالی، فارسی و کانتونی رایج ترین زبان های غیر رسمی هستند که توسط ساکنان صحبت می شوند. گروه های انگلیسی، اسکاتلندی و ایرلندی در قرن 17، 18 و 19 جزیره پرنس ادوارد مستقر شدند و فرزندان آنها اکنون اکثریت جمعیت را تشکیل می دهند. چارلوت تاون به عنوان محل ایجاد کنفدراسیون کانادا در سال 1867 تاسیس شد که از اهمیت مهمی در تاریخ کانادا برخوردار است.

آشنایی از نظر فرهنگ جزیره پرنس ادوارد کانادا

آشنایی با شرایط جغرافیایی جزیره پرنس ادوارد کانادا

در خصوص آشنایی با جزیره پرنس ادوارد کانادا بایستی بدانید که این جزیره، جزیره ای کوچک در سواحل اقیانوس اطلس کانادا است. این استان دریایی بین استان های نیوبرانزویک، نوا اسکوشیا، کبک و نیوفاندلند و لابرادور در خلیج سنت لارنس قرار دارد. این استان حدود 160000 نفر جمعیت دارد. این جمعیت در سراسر جزیره گسترش یافته است، پایتخت جزیره پرنس ادوارد چارلوت تاون است، شهری با بیش از 44000 نفر جمعیت در سواحل جنوبی استان. شهر سامر ساید دومین مرکز بزرگ استان است که در ضلع غربی جزیره با تقریبا 15000 نفر جمعیت واقع شده است. آب و هوای جزیره پرنس ادوارد 4 فصل مشخص را تجربه می کند. تابستان ها معمولا بسیار گرم و آفتابی هستند و دمای آن بین 20 تا 35 درجه سانتیگراد است. این استان زمستان های معتدل تری را نسبت به سایر مناطق کشور تجربه می کند و بندرت به زیر منفی 10 درجه سانتیگراد می رسد.

یک مسیر زیبا و 445 کیلومتری در سراسر جزیره است که دوچرخه سواران مشتاق می توانند از آن استفاده کنند. صرف پیاده روی تا مقصد نیز راهی عالی برای تجربه این جزیره است. استراتژی های تغییرات اقلیمی برای کاهش تأثیرات گرم شدن کره زمین، استراتژی انرژی باد جزیره برای تأمین آینده جزیره است. استراتژی تغییر آب و هوا در کاهش انتشار گازهای گلخانه ای، افزایش غرق های کربن، کمک به آماده شدن برای تأثیرات تغییرات آب و هوایی و افزایش آگاهی عمومی متمرکز است. اقدامات تاکنون متمرکز بر بهبود بهره وری انرژی و افزایش تولید انرژی های تجدیدپذیر بوده است. جهت اطلاع از شرایط و هزینه زندگی در کانادا پیشنهاد می شود مقاله مذکور را مطالعه بفرمائید.

نمودار زیر توزیع منابع عمده گازهای گلخانه ای در با جزیره پرنس ادوارد کانادا را نشان می دهد:

توزیع منابع عمده گازهای گلخانه ای در جزیره پرنس ادوارد کانادا

آشنایی با اقتصاد جزیره پرنس ادوارد کانادا

جهت آشنایی با جزیره پرنس ادوارد کانادا بایستی بدانید که یکی از محبوب ترین شخصیت های ادبی کانادا یعنی آن گرین گیبلز است در این جزیره بوده است. همچنین شخصیت محبوب آن شرلی با مو قرمز در این جزیره بوده است. جزیره پرنس ادوارد کانادا به خاطر حومه زیبای دامداری و سواحل ماسه قرمز مشهور است. خانه های جذاب مزرعه از تپه های سبز و زمین های کشاورزی بسیار برجسته ای برخوردار هستند، شامل امتداد طولانی سواحل شنی است، جایی که آب دریا به اندازه کافی گرم است و می تواند در ماه های تابستان شنا کرد. در حالی که ساحل براکلی به دلیل سواحل ایده آل و شنای عالی گردشگران زیادی را به خود جذب می کند. بسیاری از فانوس های دریایی قرمز و سفید نمادین را نیز می توان در سواحل جزیره پرنس ادوارد یافت، بسیاری از آنها اکنون به بازدید از موزه ها یا بناهای تاریخی تبدیل شده اند.

در جهت آشنایی با جزیره پرنس ادوارد کانادا بایستی اطلاع داشته باشید که این جزیره با جمعیت کم به عنوان مکانی با کیفیت جهت زندگی شناخته شده است. اقتصاد جزیره پرنس ادوارد کانادا همزمان با فناوری مدرن، از جمله علوم زیستی و تولید پیشرفته، از منابع طبیعی سنتی این استان نیز استقبال می کند. ستون فقرات اقتصاد جزیره پرنس ادوارد کانادا، کشاورزی است که حدود 25% مربوط به اقلامی از جمله سیب زمینی می باشد. از دیگر صنایع مهم می توان به شیلات، جهانگردی، هوا فضا، علوم زیستی، فناوری اطلاعات و انرژی های تجدیدپذیر اشاره کرد. جهت مهاجرت به کشور کانادا و کسب اطلاعات جامع پیشنهاد ما به شما مطالعه مقاله لینک شده می باشد. متقاضیان محترم می توانند برای دریافت اطلاعات به روز و دقیق با مشاوران مجرب و دلسوز موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان آنها بهره مند شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :