مهاجرت سرمایه گذاری در کانادا

کارآفرینی در استان کبک کانادا

کارآفرینی در استان کبک کانادا

برنامه کارآفرینی در استان کبک کانادا برای کارآفرینان مهاجر با توانایی ایجاد یک کسب و کار جدید و یا کسب و کار تجاری موجود همسو می باشد. متقاضیان موفق می توانند به استان کبک کانادا مهاجرت کرده و در آنجا پروژه تجاری خود را انجام دهند. همانند سایر مسیرهای مهاجرت کبک، این برنامه به متقاضیان اجازه می دهد تا برای یک گواهینامه انتخاب کبک (CSQ – گواهی انتخاب کبک) اقدام کنند. با دریافت CSQ، متقاضی واجد شرایط می شود که درخواست رسمی اقامت دائم کانادا را ارائه دهد. اقتصاد کبک متنوع و فراصنعتی و دارای پتانسیل متوسط رشد است.

بخش های تولید و خدمات بر اقتصاد مسلط هستند. به همین منظور متقاضیان زیادی از سرتاسر دنیا در پی فرآهم آوردن موقیتی برای زندگی و کار در استان کبک هستند. کبک نیز به دلیل کیفیت زندگی، محیط کار ایده آل، خدمات شخصی برای مهاجران و چشم انداز بین المللی به خوبی شناخته شده اند. کارشناسان ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در بخش مشاوره تلفنی و حضوری اطلاعات جامعی را در این خصوص در اختیار شما قرار خواهند داد.

الزامات برنامه کارآفرینی در استان کبک کانادا

برنامه نوآفرینان در کبک کانادا در سوی جریان های مختلفی اجرا می شود، هرکدام دارای شرایط مجزای خاص خود هستند. بدین ترتیب برای واجد شرایط بودن، متقاضیان باید در کبک مستقر شوند و مشاغلی را ایجاد کنند که با پیشنهاد خدماتی از شتاب دهنده تجارت یا مرکز کارآفرینی دانشگاه پشتیبانی می شود. بدین ترتیب این پروژه تجاری ممکن است به تنهایی و یا با همکاری دیگر افراد در بخش کارآفرینی انجام شود. بدین ترتیب برای انواع سازمان هایی که قادر به پشتیبانی از طریق پیشنهاد خدمات هستند، تعریف دقیق وجود ندارد.

با این حال، به طور کلی تعاریف زیر می تواند متقاضیان را در خصوص کارآفرینی در استان کبک کانادا راهنمایی کند:

پارامترشرح
شتاب دهنده تجارتاین سازمان خدمات حمایتی به ویژه کمک در جستجوی تأمین مالی را به کارآفرینانی ارائه می دهد. بدین ترتیب هدف پروژه های آنها رشد مشاغل نوآورانه است.
انکوباتور تجاریسازمانی است که در کبک تاسیس شده و خدمات حمایتی را به کارآفرینانی که به دنبال ایجاد مشاغل نوآورانه هستند ارائه می دهد.
مرکز کارآفرینی دانشگاهسازمانی است که توسط یک نهاد دانشگاهی در سطح دانشگاه اداره می شود. این سازمان خدمات مربیگری را به کارآفرینان ارائه می دهد.

سازمان ارائه دهنده خدمات باید ظرفیت خود را برای حمایت از نامزد و پروژه تجاری خود در استان کبک کانادا نشان دهد. بدین ترتیب عناصر زیر مورد توجه برنامه کارآفرینی در استان کبک کانادا قرار می باشد:

پارامترشرح
طرح پشتیبانی پیشنهادیلیست و شرح خدمات ارائه شده به داوطلب
برنامه عملیاتیبودجه تفصیلی پیشنهاد خدمات و برنامه فعالیت ها
تخصص به عنوان شتاب دهنده تجارت یا مرکز کارآفرینی دانشگاهمهارت ها و دستاوردهای مربوط به پروژه نوآفرین

الزامات برنامه کارآفرینی در استان کبک کانادا

شرایط کارآفرینی در استان کبک کانادا

برای واجد شرایط بودن برای جریان دوم، داوطلب باید در کبک مستقر شود تا کسب و کار جدیدی ایجاد کند، یا کسب و کار موجودی را به دست آورد و عملیات تجاری را مدیریت کند. متقاضیان موفق به عنوان بخشی از درخواست خود بایستی 2 ودیعه مالی انجام دهند:

  • سپرده امنیتی 200000CAD (دلار کانادا) که به عنوان بیمه ایجاد مشاغل ایجاد می شود. وقتی برنامه تجاری با موفقیت انجام شد، بازپرداخت می شود.
  • سپرده اولیه که باید برای راه اندازی تجارت استفاده شود. سپرده اولیه 300000CAD (دلار کانادا) برای مشاغل ایجاد شده در مونترال و 200000CAD (دلار کانادا) برای مشاغل ایجاد شده در خارج از مونترال است.

اگر متقاضی در حال ایجاد مشاغل جدیدی است، بایستی مالکیت حداقل 25% از سرمایه سهام آن را داشته باشد و کنترل کند. اگر متقاضی در حال کسب و کار موجود است، باید مالکیت حداقل 51% از سرمایه سهام آن را داشته باشد و کنترل کند. بدین ترتیب مشاغل مربوط به کارآفرینی نمی تواند درگیر فعالیت های همچون وام های روزپرداخت، واریز نقدی، وثیقه رهن، توسعه املاک و مستغلات، دلالی املاک یا بیمه باشند. یک تجارت اکتسابی باید در طول پنج سال قبل از درخواست، فعالیت داشته باشد. در این برنامه ها عوامل دیگر نیز در نظر گرفته می شود که عبارتند از:

  • سن
  • مهارت زبان
  • تحصیلات
  • خودکفایی مالی
  • بازدید از کبک
  • داشتن خانواده در کبک و سابقه آموزش

متقاضیان نوآفرینی در استان کبک کانادا بایستی در قالب یک طرح تجاری اقدام کنند و این اطمینان حاصل شود که آنها شامل همه فرم ها و اسناد ذکر شده در وب سایت وزارت مهاجرت با تنوع و تعهدات مد نظر کبک (MIDI) هستند. در خصوص مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری نیز می توانید مقاله مذکور را مطالعه بفرمائید.

متقاضیان برنامه کارآفرینی در استان کبک کانادا

وزارت امور مهاجرت کبک در کانادا (MIDI) می گوید که کارآفرینانی که علاقه مند به اخذ اقامت دائم در کبک کانادا هستند باید 18 سال یا بیشتر داشته باشند و باید مطابق با شرایط تجاری کار کنند. در حالی که داوطلبان می توانند امتیازات اضافی برای تسلط به زبان فرانسه را کسب کنند، اما برای درخواست برنامه لازم نیست. همه متقاضیان برنامه کارآفرین در کبک کانادا باید یک پروژه تجاری ارائه دهند. این پروژه عامل مهمی در ارزیابی یک برنامه کاربردی است. پس از ارزیابی اولیه برنامه، از نامزدهای کارآفرینی کبک انتظار می رود در یک مصاحبه انتخابی شرکت کنند. مصاحبه انتخاب مرحله آخر برای تکمیل مراحل درخواست تحت برنامه کارآفرین کبک است. در خصوص کسب اطلاعات بیشتر و جامع در بخش مهاجرت به کانادا پیشنهاد می شود مقاله مذکور را بررسی بفرمائید.

MIDI از داوطلبانی که تحت کامپوننت 2 تقاضا می کنند، 200000CAD (دلار) ودیعه تضمین عملکرد را ارائه می دهد که در صورت تحقق برخی شرایط، قابل استرداد است. کارآفرینی پروسه ای ساده می باشد و منطقه استان کبک در کانادا، بهترین مکان برای مهاجرت و راه اندازی یک تجارت است. متقاضیانی که به دنبال ایجاد مشاغل جدید یا نوآفرینی می باشند، بایستی از فرصت های بی پایانی که پیش روی آنها می باشد بهره ببرند. متقاضیان محترم دریافت مشاوره در خصوص مهاجرت از طریق کارآفرینی در استان کبک کانادا را دارند، می توانند برای دریافت اطلاعات به روز و دقیق با مشاوران دلسوز موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان آنها بهره مند شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :