شرایط آمریکا

هزینه زندگی در آمریکا

هزینه زندگی در آمریکا

شاید بزرگترین عامل تصمیم هنگام انتخاب یک کشور به خصوص آمریکا به عنوان یک مقصد برای مهاجرت، اطلاع از هزینه زندگی در آمریکا باشد. ایالات متحده یکی از مقصدهای برتر برای زندگی در سراسر جهان است. این کشور با داشتن فرصت و مزیت های خارق العاده برای زندگی، هنگام انتخاب بین کشورها برای مهاجرت، در صدر لیست قرار دارد. هزینه زندگی در آمریکا می تواند تفاوت زندگی موفق که همچنین مقرون به صرفه است، را ایجاد کند. دسترسی به هزینه های زندگی در آمریکا کمی پیچیده است زیرا بسته به شهری که قصد دارید در این کشور زندگی کنید متفاوت خواهد بود.

مناطق شهری، روستایی و حومه همگی انواع مختلفی از هزینه ها را ایجاد می کنند و به منطقه کشور که درآنجا سکونت خواهید کرد نیز تأثیر دارد. در این مقاله قصد داریم به طور خلاصه به میانگین هزینه های مختلف و اساسی بپردازیم. با این حال، در نظر داشته باشید که این هزینه ها در بعضی از مناطق گران قیمت کشور بسیار بالاتر از هزینه های احتمالی و بالاتر از میانگین هزینه های دیگر خواهند بود. کارشناسان ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در مقاله پیشرو به بررسی این موضوع خواهند پرداخت.

هزینه محل اقامت و زندگی در آمریکا

اجاره ای که برای مسکن باید بپردازید یکی از مهم ترین هزینه های زندگی در آمریکا می باشد. اغلب هزینه ها در آمریکا صرف پرداخت اجاره می شوند. این هزینه برای اکثریت مردم دشوار است، زیرا در سرتاسر کشور با توجه به مسکن و اسکان، در هزینه ها تغییرات زیادی وجود دارد. قیمت آپارتمان می تواند از 500$ (دلار) که شما حداقل یک آپارتمان یک خوابه در یک منطقه روستایی را اجاره کنید، باشد تا 1500$ (دلار) که می تواند یک آپارتمان 3 خوابه در همان منطقه را تضمین کند.

در جدول برخی از هزینه های مسکن را مشاهده می کنید:

هزینه های مسکنمبلغ هزینه به دلار آمریکا
اجاره ماهانه خانه ویلایی 90 متری در منطقه گران قیمت2250$
اجاره ماهانه خانه ویلایی 90 متری در منطقه ارزان قیمت1572$
اجاره ماهانه آپارتمان 90 متری در منطقه گران قیمت1470$
اجاره ماهانه آپارتمان 90 متری در منطقه ارزان قیمت1123$
هزینه تمیز کردن منزل (هر یک ساعت)22$
هزینه آب، برق، گاز (هر یک ماه)150$

هزینه خدمات اولیه جهت زندگی در آمریکا

در آمریکا شما به ندرت متوجه می شوید که خدمات شهری برای شما محاسبه می شود. همه این هزینه ها در اجاره ماهانه شما گنجانده شده است. اغلب آنها باید به عنوان هزینه جداگانه تحت پوشش قرار گیرند. با این حال، برخی از هزینه های آب و برق ممکن است در قیمت اجاره گنجانده نشود. بنابراین قبل از امضاء قرارداد اجاره اطمینان حاصل کنید، زیرا این هزینه را شما نباید پرداخت کنید. شما می توانید با سازمانی که محل اقامت خود را تنظیم کرده اید این مسئله را مطرح کنید یا قرارداد را کامل مطالعه کنید.

هزینه گاز بدیهی است که هزینه گاز بستگی به مقدار پخت و پز شما دارد. اما در صورت استفاده از آن انتظار هزینه 10$ الی 15$ (دلار) در هر ماه را داشته باشید. هزینه برق عواملی که در آمریکا باید به خاطر داشته باشید این است که آپارتمان چه میزان کارایی انرژی دارد و مخصوصا اگر از برق برای گرمایش استفاده می کنید. از 50$ الی 100$ (دلار) در هر ماه به عنوان هزینه اصلی انتظار داشته باشید. جهت اطلاع از شرایط مهاجرت به آمریکا مقاله مذکور را مطالعه بفرمائید.

هزینه خدمات اولیه جهت زندگی در آمریکا

هزینه ارتباطات آمریکا

هنگامی که شما مهاجرت به آمریکا را انتخاب می کنید، باید در نظر بگیرید برای ارتباط با خانواده یا دوستان چه مقدار از وسیله های ارتباطی استفاده می کنید، ارتباطات از اهمیت بسیاری برای تأمین هزینه های زندگی در آمریکا برخوردار باشند. در لیست زیر 2 نوع از هزینه ارتباطی را مشاهده می کنید.

  • هزینه متوسط اینترنت ​​احتمالا 45$ الی 50$ (دلار) در ماه است. اما اگر بسته هایی را با دسترسی نامحدود انتخاب کنید این هزینه می تواند بالاتر باشد.
  • در خصوص هزینه تلفن همراه اگر برنامه ای را با داده انتخاب کردید، انتظار داشته باشید که ماهانه تقریبا 50$ الی 100$ (دلار) بپردازید.

جهت اطلاع از شرایط کار در آمریکا می توانید مقاله مذکور را بررسی بفرمائید.

هزینه های روزمره در آمریکا

علاوه بر هزینه های اساسی خود، شما باید سایر هزینه های زندگی روزانه را در نظر داشته باشید. هزینه های مواد غذایی در آمریکا می توانند در هر جایی بین 20$ الی 40$ (دلار) باشند. اما بدیهی ست که این بستگی به آنچه شما می خورید دارد. محصولات تازه اغلب گران هستند، به خصوص اگر شما گوشت و سبزیجات زیادی بخورید که فصلی ندارند، همچنین هزینه پوشاک یکی دیگر از هزینه های ماهانه یا فصلی شما می باشد که با توجه به کیفیت کالا و برند آن مبلغ متفاوت است. جهت اطلاع از شرایط مزایا و معایب زندگی در آمریکا ابتدا مقاله مذکور را بررسی بفرمائید.

در جدول زیر برخی از هزینه ها را مشاهده می کنید:

مواد غذاییمبلغ هزینه به دلار آمریکا
منوی اصلی غذا در منطقه تجاری (برنج)15$
شام معمولی در منطقه تجاری (FAST FOOD)8$
مرغ (یک کیلو)$4.32
12 عدد تخم مرغ$2.96
گوجه فرنگی (یک کیلو)$3.90
پنیر محلی (یک کیلو)$12
سیب (یک کیلو)$3.26
کوکا کولا (2 لیتری)$1.95
نان برای مصرف 2 نفر در روز$1.95
لباس تابستانی (شومیز)$45
شلوار لی$48
کفش ورزشی از نمایندگی$87

 هزینه های حمل و نقل برای زندگی در آمریکا

در حقیقیت کشور آمریکا برای حمل و نقل عمومی هزینه های بسیار کرده، اما همچنان نارضایتی مردم از سرویس حمل و نقل عمومی زیاد است زیرا محدودیت زمانی رسیدن اتوبوس، مترو باعت انتظار بیش از حد و از دست دادن زمان مردم شده است. اگر اقدام به خرید خودرو در آمریکا کردید باید بدانید هر لیتر بنزین شما در حدود 0.7 دلار هزینه خواهد داشت.

بنابراین منطقی نیست که با وسیله شخصی خود برای کارهای روتین روزانه خود استفاده کنید. در جدول زیر برخی از هزینه های حمل و نقل را مشاهده می کنید. اگر به شبکه حمل و نقل عمومی دسترسی دارید، می تواند مقدار قابل توجهی از هزینه زندگی در آمریکا برای شما بکاهد. پس از پرداخت هزینه ماهانه در حدود 50$ الی 60$ (دلار) می توانید از خدمات استفاده کنید.

در جدول زیر لیستی از هزینه ها دراختیار شما قرار گرفته است:

نوع حمل و نقلمبلغ هزینه به دلار آمریکا
بلیط یک طرفه (حمل و نقل محلی)1.75$
تعرفه ورودی تاکسی2.85$
تاکسی برای یک کیلومتر (در ترافیک عادی)1.69$
انتظار تاکسی (یک ساعت)29.19$
قیمت ماشین Volkswagen Golf23098$
قیمت ماشین Toyota Corolla Sedan21279$

برای مهاجرت به آمریکا از طریق تحصیل یا روش های دیگر با مشاورین موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت بهترین انتخاب را داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :