مهاجرت تحصیلی سوئد

دانشگاه لوند سوئد

دانشگاه لوند سوئد

تحصیل در دانشگاه لوند سوئد، به عنوان با کیفیت ترین مرکز آموزشی در سوئد به طور رسمی در سال 1666 تاسیس شده است و از محبوبیت بالایی برخوردار است. دانشگاه لوند (LU) که در منطقه اسکانیا سوئد قرار دارد و با 353 سال قدمت، به یکی از قدیمی ترین دانشگاه های جهان تبدیل شده است. این دانشگاه به طور مداوم در میان 100 دانشگاه برتر جهان قرار دارد. نام این دانشگاه به نام شهر لوند است، جایی که از بدو تأسیس در آن فعالیت می کند.

این دانشگاه به دلیل سبک زندگی دانشجویی پر جنب و جوش خود، مشهور است. تشکل های دانشجویی بخشی جدایی ناپذیر از زندگی دانشجویی را تشکیل می دهند. دانشجویان تشویق می شوند که به بخشی از انجمن های دانشگاهی و اتحادیه های دانشجویی بپیوندند. کارشناسان ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در خصوص تحصیل در دانشگاه های سوئد راهنمایی های لازم را در اختیار شما قرار خواهند داد.

جزییات دانشگاه لوند سوئد

ساختمان های متعدد دانشگاه در اطراف شهر لوند پراکنده است، به همین دلیل دانشگاه و دانشجویان آن تأثیر علمی و اقتصادی زیادی در این شهر دارند. این موسسه 8 برنامه کارشناسی، بیش از 100 برنامه کارشناسی ارشد همراه با 1000 دوره مستقل علمی در 3 پردیس واقع در لوند، مالمو و هلسینگبورگ ارائه می دهد. همچنین این مرکز دارای تعدادی دانشکده است که در دانشگاه های مختلف گسترش یافته اند. در خصوص جزییات دانشگاه لوند سوئد و مراکز تحقیقاتی ملی و بین المللی بایستی به اطلاعات کلی این دانشگاه توجه فرمائید. این دانشگاه همچنین شامل یک باغ گیاه شناسی است که 8 هکتار زمین را دربر می گیرد، یک موزه تاریخی، یک موزه برای هنرهای عمومی و یک مرکز زمین شناسی می باشد.

دانشگاه لوند امکانات کافی ورزشی و تناسب اندام را به دانشجویان و کارکنان در Gerdahallen (مرکز تناسب اندام)، استخر، زمین های تنیس، زمین های ورزشی سر پوشیده، مراکز کوهنوردی و سایر ارائه می دهد. دانشجویان همچنین می توانند فعالیت های تفریحی در فضای باز مانند پیاده روی، دوچرخه سواری و بازدید از ساحل دریا را تجربه کنند. این دانشگاه در نزدیکی بسیاری از نقاط محبوب گردشگری اروپا از جمله کپنهاگ، نروژ، استکهلم، آلمان و سایر قرار دارد. دانشگاه لوند سوئد به دانشجویان در یافتن مکان های مناسب از طریق سازمان های BoPoolen.nu و AF Bostadar کمک می کند. از آنجا که تقاضای زیادی برای این اقامتگاه ها وجود دارد، به دانشجویان توصیه می شود که هر چه زودتر برای ثبت درخواست، اقدام کنند.

جزییات دانشگاه لوند سوئد

سیستم آموزشی دانشگاه لوند سوئد

دانشگاه لوند سوئد 9 برنامه کارشناسی، بیش از 100 برنامه کارشناسی ارشد را ارائه می دهد. برخی از موضوعات شناخته شده این دانشگاه دوره های جغرافیا، پرستاری، دارایی، علوم محیطی، مهمان داری و غیره است و به دلیل امکانات تحقیقاتی عالی در سراسر جهان مشهور است. این مرکز، خانه دو مرکز مهم علمی ESS (منبع Spallation اروپا) و Max IV (آزمایشگاه تابش الکترون) می باشد، لوند با 600 دانشگاه در 70 کشور جهان تبادل علمی دارد و عضو انجمن Universitas 21 (یک شبکه جهانی از دانشگاه های تحقیقاتی) نیز می باشد. این دانشگاه برنامه های درسی و فرصت های تحقیقاتی را در زمینه هایی مانند مهندسی و فناوری، تجارت و مدیریت، پزشکی، علوم اجتماعی و موارد دیگر ارائه می دهد.

تقریبا 42000 دانشجو (27000 FTE) در یكی از 276 برنامه آموزشی یا 2200 دوره مستقل تحصیل می كنند. حدود 500 دوره به زبان انگلیسی برای دانشجویان بین المللی در نظر گرفته شده است. همچنین چندین برنامه تبادلی نیز وجود دارد که به دانشجویان خارجی لوند اجازه می دهد تا در خارج از دانشگاه تحصیل کنند. این دانشگاه از نظر تعداد برنامه های کاربردی ، 6 مورد از 10 برنامه کارشناسی ارشد محبوب در سوئد 2022 را ارائه می دهد. 5 مورد از این برنامه ها در دانشکده اقتصاد و مدیریت (LUSEM) ارائه می شود. مقیاس های درجه بندی بر اساس نوع دوره متفاوت است. در جهت تحصیل در سوئد و کسب اطلاعات بیشتر مقاله لینک شده را مطالعه بفرمائید.

اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه لوند سوئد

دانشگاه لوند سوئد بیش از 41000 دانشجو دارد، طبق گزارشات به دست آمده، انتخاب اول یک سوم از کل دانشجویان بین المللی است که برای تحصیل، کشور سوئد را انتخاب می کنند. LU با همکاری بیش از 600 دانشگاه در حدود 67 کشور جهان، یک تجربه با کیفیت متفاوت را ارائه می دهد. تقویم تحصیلی این دانشگاه مبتنی بر 2 ترم می باشد. با این حال، افرادی که در دوره های مهندسی ثبت نام می کنند، همزمان با تحصیل در دانشگاه می توانند 2 دوره را به صورت همزمان بگذرانند. جهت اطلاع درباره بهترین دانشگاه های سوئد و نحوه تحصیل در این دانشگاه ها مقاله لینک شده را مطالعه بفرمائید.

مدارک لازم جهت اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه لوند سوئد از قرار زیر است:

  • رونوشت های رسمی
  • بیانیه شخصی
  • نتیجه مصاحبه
  • رزومه کاری
  • گذرنامه
  • اثبات مهارت در زبان انگلیسی

دانشگاه لوند بورس تحصیلی فراوانی را به دانشجویان بین المللی خود ارائه می دهد تا آنها بتوانند به راحتی تحصیلات خود را به پایان برسانند. در سال 2022 دانشگاه لوند بیش از 1.6 میلیون € (یورو) بورسیه تحصیلی به دانشجویان خود اعطاء کرده است که در قالب 100 بورسیه در نظر گرفته شده اند. بورسیه های دانشگاه لوند سوئد همچنین شامل معافیت از پرداخت شهریه برای دوره های کارشناسی ارشد مدیریت و طراحی صنعتی است.

دانشگاه لوند سوئد همراه با ارائه آموزش با کیفیت بالا فرصت های شغلی بسیار خوبی را نیز به دانشجویان خود ارائه می دهد. این دانشگاه برندگان نوبل مانند مان سیگبه که در سال 1924 برنده جایزه نوبل فیزیک شد را معرفی کرده است. آروید پوسه و اینگوار کارلسون، نخست وزیران سوئد نیز، در این دانشگاه تحصیل کردند. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص دانشگاه لوند سوئد می توانید با مشاوران مجرب موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت، به صورت رایگان تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :