مهاجرت سرمایه گذاری در انگلستان

خرید ملک در انگلستان

خرید ملک در انگلستان

سرمایه گذاری و خرید ملک در انگلستان مزایایی از جمله عملکرد قوی بازار، چشم انداز رشد آتی و پوند در پایین ترین سطح تاریخی را در بر دارد. مناطق مختلف انگلستان پتانسیل بالایی برای افزایش سرمایه و همچنین درآمد اجاره دارند و تقاضای بالا، کمبود عرضه، بازدهی بالا و قیمت‌ های جذاب، بریتانیا را به عنوان یک کانون سرمایه ‌گذاری بین ‌المللی نگه داشته است. بدین منظور در مقاله زیر، به بررسی خرید ملک در انگلستان پرداخته شده که توسط موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت به متقاضیان این امر ارائه می گردد.

بررسی خرید ملک در انگلستان

در گذشته نه چندان دور، انگلستان در بازار املاک و مستغلات دچار افت شد و بسیاری از مناطق قیمت ‌های ملک را پایین ‌تر از حد معمول نشان می‌ دهند که در آن سرمایه‌ گذاران باهوش می ‌توانند سود قابل توجهی کسب کنند. در عین حال، پیش بینی بازار مسکن برای خرید ملک در انگلستان، خوب به نظر می رسد.

پیش ‌بینی می‌شود تا سال 2025، قیمت ملک تا %21.1 افزایش یابد و برخی مناطق، افزایش بیشتری را تجربه کنند. در حالی که قیمت ملک در انگلستان نسبتاً مقرون به صرفه است، سرمایه گذاران خارجی باید توجه داشته باشند که نرخ ملک در مکان های خاص می تواند بسیار بالا باشد. با این حال، مناطق گران ‌تر معمولا درآمدهای بالاتری از اجاره و پتانسیل افزایش قیمت ملک را نشان می‌دهند. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، داشتن درک کامل از چشم انداز بازار املاک بریتانیا مهم است.

هزینه های خرید ملک در انگلستان

قبل از شروع بررسی فرآیند خرید ملک در انگلستان، خریداران بالقوه باید ایده خوبی از هزینه کل کار داشته باشند. به غیر از سپرده و پرداخت های بعدی وام مسکن، فراموش نکنید که پرداخت حق تمبر، هزینه های وکیل و بیمه خانه وجود دارد که باید بپردازید. با در نظر گرفتن تمام هزینه ها و هزینه های اضافی که باید انتظار پرداخت را داشته باشید، می توانید اطمینان حاصل کنید که به اندازه کافی برای پوشش سپرده باقی مانده است.

از امسال، یک طرح وام مسکن با حمایت دولت وجود دارد که به خریداران احتمالی اجازه می‌دهد تنها با یک سپرده %5 از نردبان مسکن استفاده کنند. با فرض اینکه حداقل %5 از قیمت یک خانه را پس انداز کرده اید، بررسی میزان مجاز وام گرفتن نیز مهم است. جهت اطلاع از شرایط سرمایه گذاری در انگلستان پیشنهاد ما به شما مطالعه مقاله لینک شده می باشد.

در نمودار زیر میانگین قیمت ملک در منطقه بریتانیا بررسی شده است:

میانگین قیمت ملک در منطقه بریتانیا

فرآیند خرید ملک در انگلستان

مراحل خرید ملک در انگلستان به شرح زیر می باشد:

مراحلتوضیحات
بهترین گزینه ها را برای انجام جستجوی خانه بشناسید.اولین قدم برای خرید خانه با جستجو شروع می شود.
تحقیق کنید و به تماشای خانه بروید.انجام تحقیقات خود در مورد اینکه چه املاک مشابهی به فروش رسیده است و دانستن اینکه یک خانه چه مدت در بازار بوده است.
خانه مد نظر خود را پیدا کنید.تحقیق در مورد منطقه محلی
ارائه پیشنهاد برای خرید ملک در انگلستاندر این مرحله، خریداران احتمالی معمولا مبلغی را که مایل به واگذاری آن هستند، به عامل املاک اطلاع می دهند.
ارزش گذاری وام مسکن برای خانه جدیدمطمئنا هنگام کار با کارگزاری که بازار را می شناسد، محافظت بهتری خواهید داشت.
بررسی اموال برای رفع هرگونه مشکلاین بررسی می تواند به شناسایی هر گونه مشکلی که می تواند بر ارزش ملک تأثیر بگذارد یا منجر به تعمیرات پرهزینه شود، کمک کند.
تنظیم بیمه خانه قبل از فروش مهم است.باید قبل از مبادله قراردادها، پوشش بیمه خانه را نیز ترتیب دهید.
عقد قرارداد هنگام خرید خانهنمایندگان قانونی اطمینان حاصل می کنند که از قرارداد فروش که تنظیم کرده اند راضی هستند. بدین ترتیب اکنون باید سپرده خود را به حامل خود تحویل دهید. مرحله نهایی شامل امضاء قرارداد برای تبدیل ملک به صورت قانونی به شما خواهد بود.
مرحله نهاییاسناد خانه اکنون به نام شما منتقل می شود و کلید ملک را دریافت می کنید. معمولا انتقال دهنده شما از طرف شما پرداخت حق تمبر را نیز پردازش می کند.

فرآیند خرید ملک در انگلستان

خرید ملک در انگلستان برای اجاره

وقتی نوبت به سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در انگلستان و اجاره می شود، یکی از عوامل اصلی که سرمایه گذاران خارجی می خواهند در نظر بگیرند، بازده اجاره است. بسیاری از شهرها گزینه ‌های سودآوری را برای خرید به اجاره ارائه می‌کنند که فرصت‌ هایی را برای سرمایه‌ گذاران برای کسب بازدهی بالا فراهم می‌کند. در سراسر بریتانیا، 25 کدپستی دارای بازده اجاره بیش از %6 است و لیورپول یکی از شهرهای انگلستان است که بیشترین تعداد کدپستی خرید و اجاره سودآور را دارد.

بهترین مناطق خرید برای اجاره در انگلستان در ذیل آورده شده است:

  • منچستر
  • ناتینگهام
  • لیدز
  • بردفورد
  • لیورپول

بهترین شهرها جهت خرید ملک در انگلستان به منظور اجاره را روی تصویر زیر ببینید:

بهترین شهرها جهت خرید ملک در انگلستان به منظور اجاره

اجاره به این معنی است که سرمایه گذار مالک ساختمان یا زمین نیست که اغلب در مورد آپارتمان ها اعمال می شود. اجاره به طور کلی گزینه خوبی برای سرمایه گذاران خارجی در بریتانیا است زیرا در صورت وجود مشکل، مالکیت دارایی با مسئولیت کمتر و هزینه های تعمیر آسیب کمتری همراه است. جهت اطلاع از شرایط مهاجرت به انگلستان پیشنهاد ما به شما مطالعه مقاله مذکور می باشد.

حق تمبر انگلستان برای سرمایه گذاران خارجی

سرمایه‌ گذاران خارجی هنگام خرید ملک در انگلستان باید در نظر داشته باشند که علاوه بر قیمت ملک، هزینه‌ ها، مالیات و هزینه‌ های اولیه نیز اعمال می‌ شود. بدین ترتیب با هدف کاهش قیمت ملک، این حق تمبر %2 بر نرخ مالیات موجود است و بر روی ارزش ملک محاسبه می شود. با این حال، اگر سرمایه گذار خارجی برای اولین بار در بریتانیا خریدار باشد، می تواند واجد شرایط نرخ مالیات خریدار برای اولین بار باشد. اگر ارزش ملک کمتر از £300000 (پوند) باشد، خریدار فقط باید %2 اضافه هزینه را بپردازد. برای خرید ملک در انگلستان و سرمایه گذاری در کشورهای اروپایی می توانید از طریق موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت اقدام نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :