مهاجرت سرمایه گذاری در هلند

مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری

افرادی که دارای سرمایه و به فکر مهاجرت به هلند هستند می توانند مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری را در دستور کار خود قرار دهند. کشور هلند یکی از کشورهای مدرن اروپا است و بازار کار در این کشور برای تجارت بازاری آزاد برای مهاجرین است. هلند عضو تجارت جهانی است. بدین ترتیب سرمایه گذاران به روش های مختلفی در هلند می توانند سرمایه گذاری کنند. البته استفاده از برخی از این روش ها مانند خرید ملک در هلند، امکان اخذ اقامت وجود ندارد.

در هر صورت به عنوان یک سرمایه گذار در صورت رعایت شرایط سرمایه گذاری برای اخذ اقامت می توانید همراه با خانواده خود به کشور هلند سفر کنید و در این کشور اقامت یابید. همکاران ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت می توانند در رابطه با مهاجرت از طریق سرمایه گذاری راهنمای شما باشند و پاسخگوی سوالات شما باشند.

سرمایه گذاری در هلند و مهاجرت به هلند

بسیاری از کارآفرینان خارجی، هلند را برای سرمایه گذاری انتخاب می کنند. زیرا این کشور یک محیط تجاری مناسب، یک سیستم مالیاتی ویژه برای سرمایه گذاری را ارائه می دهد. این کشور یک مقصد مشهور برای فعالیت های تجاری است. هلند با فراهم آوردن یک محیط پایدار اقتصادی و سیاسی و تعداد زیادی معاهده مالیاتی مضاعف به یکی از مراکز مالی مورد نیاز برای افتتاح یک سرمایه گذاری تبدیل شده است.

این کشور یک چارچوب قانونی و مالیاتی را ارائه می دهد که هم برای سرمایه گذاران داخلی و هم خارجی جذاب می باشد. اخذ اقامت هلند از طریق سرمایه گذاری برای کارآفرینان خارجی که آمادگی سرمایه گذاری در بازار هلند را دارند، امکان پذیر است. جدا از شرایط خاص سرمایه گذاری برای اجازه اقامت، متقاضی نیز باید شرایط عمومی را نیز رعایت کند.

جهت سرمایه گذاری به طور کلی در سوئد شرایط زیر مورد نیاز است:

پارامترشرح
حداقل مبلغ سرمایه گذاری1250000€
سرمایه گذاریبدون محدودیت
نوع ویزاویزای سرمایه گذاری
زمان پردازشیک تا چند ماه
اقامت دائم هلندپس از 5 سال
تابعیت هلندپس از 5 سال در صورت درخواست

مزایای مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری

هلند یکی از کشورهای پیشرفته و شناخته شده برای تجارت است. محیط بازار این کشور برای سرمایه گذاری بسیار مناسب می باشد. بازار سرمایه گذاری و سهام هلند به دلیل ثبات سیاسی و اقتصادی این کشور، سیستم حقوقی شفاف، مالیات پایین شرکت ها و بازارهای سرمایه کارآمد از دیرباز سرمایه گذاران بین المللی را به خود جلب کرده است.

با سرمایه گذاری در هلند سرمایه گذاران می توانند در عرض 5 سال اقامت دائم هلند را دریافت کنند و بدون نیاز به ویزای کار و یا مجوز در این کشور کار کنند. همچنین با دریافت اقامت دائم هلند سرمایه گذاران بدون نیاز به اجازه می توانند در کل منطقه شنگن سفر کنند و در هر جایی که می خواهند اقامت یابند.

در اینجا از جمله مزایای سرمایه گذاری در هلند را ذکر کرده ایم:

 • اخذ اقامت دائم هلند
 • امکان مهاجرت به هلند به همراه اعضای خانواده
 • امکان دریافت پاسپورت ارزشمند هلند
 • ورود به بازار اتحادیه اروپا
 • سرمایه گذاری با ریسک پایین و سود مناسب
 • سرمایه گذاری در کشوری با نرخ بیکاری و تورم پایین

دلایل سرمایه گذاری و مهاجرت به هلند

در اینجا برخی از دلایل سرمایه گذاری در هلند برای سرمایه گذاری در این کشور و مهاجرت به هلند را شرح داده ایم:

براساس شاخص جهانی نوآوری (GII)، هلند در بین 126 کشور تخمین زده شده، در رتبه دوم قرار دارد. GII ابتکارات زیست محیطی، تجارت و زیرساخت ها را در رابطه با نوآوری اندازه گیری می کند. هلند همچنین متعهد به حفاظت از محیط زیست است و یک برنامه عالی برای کاهش انتشار CO2 تا 95% پیاده سازی کرده است. امروزه، هلند رهبر صنعت در زیرساخت های انرژی باد است. با تکیه بر این منبع تجدیدپذیر برای تامین نیازهای انرژی خود، هلند مترادف با آسیاب بادی محسوب می شود.

هلند موقعیتی استراتژیک مناسبی را فراهم می کند که در آن شرکت هایی در سراسر اروپا، آفریقا و خاورمیانه می توانند تجارت کنند. موقعیت آن به همراه زیرساخت های برجسته باعث می شود هلند مقصد بسیاری از کشورهای برای سرمایه گذاری باشد. رشد اقتصادی و سطح بالای زندگی باعث می شود هلند به یک بازار بی نظیر و مملو از فرصت های سرمایه گذاری متنوع تبدیل شود. مجموعه ای از شرکت های موفق که سهام آنها طی چند سال اخیر رشد مثبت داشته است.

جهت اطلاع از شرایط کار در هلند پیشنهاد ما به شما مطالعه مقاله مذکور می باشد.

دلایل سرمایه گذاری و مهاجرت به هلند

روش های سرمایه گذاری در هلند

در حال حاضر روش های مختلفی برای سرمایه گذاری در هلند وجود دارد که برخی از آنها موجب اخذ اقامت هلند می شود. در اینجا به طور خلاصه این روش ها را شرح داده ایم:

روش سرمایه گذاریامکان اخذ اقامت هلند
ثبت شرکتدارد
سرمایه گذاری مستقیمدارد
کارآفرینیدارد
خرید ملکندارد
سرمایه گذاری در بورس و سهامندارد

جهت اطلاع از شرایط مهاجرت از طریق تحصیل در هلند پیشنهاد ما به شما مطالعه مقاله لینک شده می باشد.

شرایط مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری

به طور کلی شرایط سرمایه گذاری جهت مهاجرت و اخذ اقامت هلند به شرح زیر هستند:

 • سرمایه گذاری در یک شرکت یا موسسه هلندی حداقل باید €1250000 (یورو) باشد. امکان سرمایه گذاری در املاک و مستغلات برای اهداف خصوصی وجود ندارد.
 • سرمایه گذاری تجاری یا صندوق باید سبب رشد اقتصاد هلند باشد.
 • سرمایه وارد شده باید به حساب بانکی هلندی یا شعبه بانکی خارجی واقع در هلند واریز شود.

سیستم امتیاز که آژانس بر اساس آن ارزیابی خود را پایه گذاری می کند موضوعات زیر را در نظر می گیرد:

 • ایجاد شغل های جدی، حداقل 10 شغل ظرف 5 سال پس از سرمایه گذاری
 • ایده های نوآورانه شرکت مانند حق ثبت اختراعات یا سرمایه گذاری در ایده های نو
 • ارزش بالای غیر مالی شرکت
 • میزان مدرک تحصیلی سرمایه گذار
 • میزان تجربه کاری سرمایه گذار

ثبت انواع شرکت در هلند و سرمایه گذاری

همانطور که اشاره کردیم جهت سرمایه گذاری در هلند سرمایه گذاران می توانند در هلند شرکت خود را ثبت کنند و یا یک شرکت ثبت شده را خریداری کنند. نوع شرکت با توجه به فعالیت و میزان افراد شرکت کننده و سهام دار می تواند متفاوت باشد. هنگامی که تصمیم دارید یک تجارت در هلند را راه اندازی کنید، طیف گسترده ای از شرکت ها وجود دارند. به طور عمده 2 دسته وجود دارد ساختارهای تجاری غیرقابل تلفیق و ساختارهای تجاری قابل تلفیق.

صاحب یک ساختار تجاری غیر قابل تلفیق برای هرگونه بدهی ایجاد شده، مسئولیت پذیری خصوصی خواهد داشت. در حالی که یک ساختار تجاری قابل تلفیق، جدایی بین دارایی های خصوصی و تجاری را فراهم می کند. این مورد یکی از اصلی ترین دلایلیست که بیشتر کارآفرینان خارجی برای راه اندازی یک شرکت خصوصی هلندی را انتخاب می کنند.

انواع ساختارهای تجاری غیر قابل تلفیق در این کشور عبارتست از:

 • شرکت انحصاری
 • مشارکت عمومی
 • مشارکت محدود
 • مشارکت تجاری، حرفه ای

انواع ساختارهای تجاری قابل تلفیق عبارتست از:

 • شرکت محدود خصوصی (با مسئولیت محدود)
 • شرکت محدود دولتی
 • انجمن بیمه تعاون و تعاونی
 • بنیادها
 • انجمن

نکاتی درباره مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری

مشاورین ما در اینجا از جمله نکات قابل توجه برای سرمایه گذاری در هلند را شرح داده اند. هلند دارای پایین ترین نرخ مالیات در اروپا است که از 20% شروع می شود. سایر نکات در این خصوص عبارتست از موارد زیر:

 • برای معاملات بین کشورهای عضو اتحادیه اروپا، مالیات بر ارزش افزوده در هلند وجود ندارد.
 • هلندی ها بیشترین تعداد معاهدات را برای جلوگیری از پرداخت مالیات مضاعف در سراسر جهان ارائه می دهند.
 • شرکت های هلندی در تجارت جهانی (الکترونیکی) از شهرت شناخته شده ای برخوردار هستند.
 • بیش از 90% هلندی ها انگلیسی صحبت می کنند. دومین زبان خارجی اسپانیایی و بعدی فرانسوی است.
 • هلند دارای نیروی کار بسیار تحصیل کرده است. (رتبه سوم در سطح جهانی برای سطح آموزش)
 • هلند فضای تجاری برجسته و خلاق بین المللی را ارائه می دهد.

کشور هلند چشم اندازهای بسیار مطلوبی را برای مهاجرت کاری به هلند یا سرمایه گذاری در این کشور ارائه می دهد، شرکت های هلندی به دلیل راه حل ها و ایده های نوآورانه، پیشگام و کارآمد، مشهور هستند. جهت مهاجرت از طریق سرمایه گذاری و یا دیگر روش ها مشاورین و وکیلان با تجربه ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت می توانند راهنمای شما باشند. جهت ارتباط با ما می تواند بخش تماس با ما را مشاهده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :